چالش رنگی 19 فروردین - روز تمرکز - رنگی رنگی

چالش رنگی ۱۹ فروردین – روز تمرکز

چالش رنگی ۱۹ فروردین – روز تمرکز

مهم نیست چند سالتونه و چه کاره هستید، مهم اینه که همه ی ما یک هدف بزرگ توی زندگیمون داریم. یک چیزی که برای رسیدن بهش تلاش میکنیم و منحصر به فرد خود ماست. امروز روزی هست که باید روی هدفمون تمرکز کنیم و کارهامونو با دقت انجام بدیم و به هدفمون انرژی مثبت بدیم تا به زودی زود اتفاق بیوفته!

برای تمرکز روی هدفمون و کاری که میخوایم انجام بدیم رنگی رنگی بهتون پیشنهاد میده از معجزه ی نوشتن استفاده کنید. تمام مواردی که باید روش کار کنید رو تک به تک بنویسید با جزییات و تایمی که برای اون مورد نیاز دارید. شاید برای این کار پلنر رنگی رنگی بهتون کمک کنه تا بتونید تمرکزتون بیشتر کنید و به ذهنتون نظم بدین.

heart1

امروز وسط کارهاتون به خودتون و ذهنتون استراحت بدین. اینو فراموش نکنید که اگر ذهنتون خسته باشه نمیتونید خوب تمرکز کنید و در نتیجه از هدفتون دور میشید. پس وسط کارهاتون یه موزیک ملایم بذارید و چشماتون ببندین و بعد خودتون به یه فنجون چای و شکلات مهمون کنید بعد کمرتون راست کنید و یه کم راه برید بعد دوباره با انرژی و حال خوب برگردین سر کار و هدف و تمرکزتون.

heart1

سعی کنید برای بیشتر شدن تمرکزتون عواملی که باعث پرت شدن حواستون میشه رو از خودتون دور کنید. مثلا گوشیتونو خاموش یا سایلنت کنید و در عوض به طور کامل دل بدین به کاری که دارید انجام میدین و یا اینکه از اعضای خونه بخواین مثلا سراغ شما نیان و اجازه بدن اون چند ساعت توی دنیای خودتون و هدفتون غرق بشید.

 19

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. misha
  ۱۹ فروردین ۱۳۹۷

  کتاب خوندم وسعی کردم هرچیزیو ک میخونم تجسم کنم:)
  ورزش یا یوگام جواب میده
 2. سارا حقیقی
  ۱۹ فروردین ۱۳۹۷

  سلام دوستان
  من برنامه ریزی رو پیشنهاد می‌کنم. اگر یک برنامه منظم برای رسیدن به هدفمون داشته باشیم و روزانه روی اون برنامه تمرکز کنیم و بهش عمل کنیم حتما به چیزی که می‌خوایم میرسیم.
 3. الی
  ۱۹ فروردین ۱۳۹۷

  به نظر من باید تایم قرار بدی برای تمرکز کردن مثلا اگه بخوای درس بخونی به خودت بگی من دوساعت باید مفید درس بخونم تمام وسایل ارتباط جمعی و دور کنی و تو قسمتی از خونه که وسایل خاصی وجود نداره که باعث پرش افکار بشه ،شروع کنی به درس خوندن . روزتون بهشت
 4. علی خراسانی
  ۱۹ فروردین ۱۳۹۷

  بنظرم اگه به کار خودمون علاقه و ایمان داشته باشیم دیگه هیچ چیزی نمیتونه حواسمون رو پرت کنه. مهم اینکه به کار خودمون علاقه و ایمان داشته باشیم . 🙂
 5. zahra
  ۱۹ فروردین ۱۳۹۷

  عشق است و بس
 6. Arash
  ۱۹ فروردین ۱۳۹۷

  یک دفترچه کنار خودمون قرار میدیم و هر زمانیکه مطلبی حین کار به ذهنمون رسید ،سریع یادداشت می کنیم.دیگه بهش فکر نمیکنی چون باور داری فراموش نمیشه ،چون تو حافظه کاغذیت ذخیره کردی.در زمان مناسب رجوع کرده و بهش فکر میکنی ??ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...