چالش رنگی 19 آذر - روز قهوه و شکلات تلخ خوردن - رنگی رنگی

چالش رنگی ۱۹ آذر – روز قهوه و شکلات تلخ خوردن

چالش رنگی ۱۹ آذر – روز قهوه و شکلات تلخ خوردن

خیلی خوب میشه که روزهایی کارهایی رو بکنیم که حالمون رو خوب میکنه و باعث ایجاد تغییر در زندگیمون میشه و ما رو از روزمرگی نجات میده. رنگی رنگی بهتون پیشنهاد میده امروز برید سراغ قهوه و شکلات تلخ های مختلف. اگر در خونه همیشه از این خوراکی های خوشمزه دارید که امروز وقتشه که بیشتر از میزان مصرف مجاز روزانه تون اون ها رو بخورید و در عوض مثلا تا آخر هفته دیگه نخورید. اگر هم ندارید بهتره پروژه خوشحال سازی واسه خودتون در نظر بگیرید و به یه فروشگاه سر بزنید و شکلات تلخ و قهوه و کلی چیز هیجان انگیز واسه خودتون بخرید. میتونید یه جعبه قدیمی مقوایی رو بردارید و اونو با پارچه و کاغذهای رنگی و .. خوشگلسازی کنید و یه جعبه ی مقوایی ساده رو به یه جعبه مخصوص برای نگهداری شکلات تلخ و قهوه تبدیل کنید.

heart3

امروز میتونید در اینترنت کمی در موردی فواید شکلات تلخ و قهوه جستجو کنید و بعد هم اطلاعاتتون رو همراه با یه عکس از جعبه قشنگ شکلات برای دوستانتون بفرستید.

heart3

این جعبه میتونه تبدیل بشه به یکی از دلایل حال خوب کن شما که هر وقت سرحال نیستید و با دلیل یا بی دلیل دلتون گرفته بود از داخلش برای خودتون دلیل ساده ی خوشبختی بیرون بیارید.

19

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. qazale
  ۱۹ آذر ۱۳۹۶

  سلام رنگی رنگی جون
  من کلا شکلات وکاکائو نمیخورم
  ولی هرروز یه فنجون قهوه تلخ میخورم عادت ندارم با پودر خامه و شکر بخورم
  راستش انگار بدون شکر و مخلفات تاثیر بیشتری هم روی آدم داره
  به دوستای رنگی رنگیمم پیشنهاد میدم حتما امتحان کنن فقط دوبار اول سخته بعد تاثیرشو ببینن عاشقش میشن ^_^ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...