چالش رنگی 17 تیر - روز تناسب اندام - رنگی رنگی

چالش رنگی ۱۷ تیر – روز تناسب اندام

چالش رنگی ۱۷ تیر – روز تناسب اندام

همه ی ما آرزوی تناسب اندام داریم. کی از خوش هیکلی بدش میاد و دوست نداره هر لباسی که میپوشه عالی به نظر بیاد؟ قطعا همه مون این آرزو رو داریم اما خب شاید همه مون به این آرزومون نرسیده باشیم. ممکنه به این آرزو نزدیک باشیم یا ممکنه ازش خیلی دور باشیم. در ضمن تناسب اندام باعث بالا رفتن اعتماد به نفسمون هم میشه.

s2-

رنگی رنگی بهتون پیشنهاد میده امروز یه کم بیشتر حواستون به این آرزوتون باشه و ببیند برای رسیدن بهش چه کارهایی می تونید انجام بدین اما یادتون باشه هیچ آرزویی در دنیا وجود نداره که بخاطرش بخواین خودتون رو اذیت کنید و یا اینکه به خاطر نداشتنش غصه بخورید جز سلامتی. امروز برید سراغ باشگاه های اطراف خونتون و سعی کنید ورزش رو با هدف رسیدن به تناسب اندام شروع کنید و یا حواستون به تغذیتون باشه و اینکه موضوع خیلی مهم اینه که یادداشت های انگیزشی برای خودتون بنویسید و همه جای اتاق نصب کنید. اگر مشکل اضافه وزن دارید، در همه حال با خودتون تکرار کنید یه فرد چاق اما خوشحال خیلی بهتر از یه فرد با تناسب اندام اما افسرده است.

s2-

ممکنه شما تناسب اندام داشته باشید اما خوشحال و راضی نباشید یا ممکنه تناسب اندام نداشته باشید اما خوشحال و راضی باشید. چیزی که مهمه اینه که ما باید یاد بگیریم از شرایطی که داریم راضی باشیم  و سعی کنیم دلایل کوچیک و برزگ خوشبختی برای خودمون بوجود بیاریم و البته سعی برای بهبود شرایط هم بکنیم و خوشحالی و خوشبختی مون رو به سایز و اندام مون مرتبط نکنیم.

17

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...