چالش رنگی 16 تیر - روز سر زدن به خانه ی سالمندان - رنگی رنگی

چالش رنگی ۱۶ تیر – روز سر زدن به خانه ی سالمندان

چالش رنگی ۱۶ تیر – روز سر زدن به خانه ی سالمندان

شما وقتی حوصلتون سر میره کجا ها میرید؟ کجاها با دوستانتون یا اعضای خانوادتون قرار میذارید که یه کم خوش باشید و بگید و بخندین؟ تا حالا شده دسته جمعی برید خانه ی سالمندان و به پدر بزرگ ها و مادربزرگ گوگولی اونجا سر بزنید و بعد برق خوشحالی چشماشون تا مدت ها از ذهنتون پاک نشه؟

h2-

 پدر بزرگ یا مادر بزرگ هایی که چشمشون به در خشک میشه تا بالاخره کسی از اون وارد بشه و حالشون رو بپرسه و چند دقیقه ای کنارشون بشینه! رنگی رنگی بهتون پیشنهاد میده که تور بازدید از خانه ی سالمندان راه بندازید و یه فراخوان بدین به دوستان و اعضای خانواده که امروز میخوایم بریم دیدن پدر بزرگ ها و مادر بزرگ های خانه ی سالمندان؛ قطعا خیلی ها استقبال میکنند و دوست دارند امروز همراه شما باشند و اینجوری لبخند به لب دیگران بیارند.

pas-

سعی کنید یک گروه شاد و پر انرژی رو راه بندازید. یه دسته گل بخرید یا یه جعبه شیرینی بخرید و با خودتون ببرید و پیش هر کدوم از پدر بزرگ ها یا مادر بزرگ ها بشینید و کمی به حرف ها و خاطراتشون گوش بدین و به خاطرات بامزه و خنده دارشون بلند بلند بخندین. اجازه بدین به واسطه ی شما امروز یه روز هیجان انگیز بشه براشون و به اون ها هم خوش بگذره، یه شعر قدیمی رو آماده کنید و همتون با هم با پدر بزرگ ها و مادر بزرگ ها اونو بخونی. ممکنه اولش همه آروم بخونند اما شما تشویقشون کنید که بلند و بلند تر بخونند.

h3-

قطعا امروز به خودتون هم خوش میگذره چون تونستین دل یه عده پیرمرد و پیرزن تنها رو شاد بکنید و مطمئن باشید این حال خوب و شادی یه روزی یه جایی به خودتون برمیگرده.

16

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...