چالش رنگی 16 شهریور - روز بغل کردن درخت ها - رنگی رنگی

چالش رنگی ۱۶ شهریور – روز بغل کردن درخت ها

چالش رنگی ۱۶ شهریور – روز بغل کردن درخت ها

تصور کنید که در شهرتون یا محل زندگیتون هیچ درخت و هیچ پارک و فضای سبزی وجود نداره! اگرچه تصورش هم خیلی سخت و دردناکه. احتمالا بدون وجود درختتان شهر تبدیل به یه فضای غم انگیز و خاکستری و بدون انرژی مثبت و حال خوب میشه.

s2-

رنگی رنگی بهتون پیشنهاد میده حالا که در شهر و محل زندگیمون درخت هایی کوچیک و بزرگی وجود داره قدرشون رو بدونیم و ازشون مراقبت کنید. اگه در کوچه ی شما شهرداری درخت کاشته شما هم حواستون به آب دادن به اون ها باشه و لطفا با خودتون فکر نکنید شهرداری آب میده و لازم نیست ما بهشون آب بدیم. فراموش نکنید شما هم در مقابل اون ها یه وظیفه ای دارید.

s2-

امروز در گروه دوستانتون یه فراخوان برای رفتن به پارک و بغل کردن درخت ها بزنید و بعد از ظهر وقتی که هوا خنک تر میشه با دوستانتون به پارک برید و یکی یکی درخت ها رو محکم بغل کنید و چشماتون رو ببندید و نفس عمیق بکشید. لطفی که درخت ها در حق ما در این شهرهای بزرگ و با این حجم آلودگی میکنند جبران ناپذیره. امروز روی تنه ی درخت ها با مهربونی دست بکشید و بهشون انرژی مثبت بدین و بگید حواسم بهت هست و در مقابل درخت ها هم هزار برابر اون انرژی مثبت رو دوباره بهتون برمیگردونن.

16

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...