چالش رنگی 16 اردیبهشت - روز سالاد خوردن - رنگی رنگی

چالش رنگی ۱۶ اردیبهشت – روز سالاد خوردن

چالش رنگی ۱۶ اردیبهشت – روز سالاد خوردن

اگه طبق گفته ی چالش دیروز، شیرینی خامه ای و جذاب خریدین و خوردین امروز بهتره یه کم مراقب خورد و خوراکتون باشید. امروز بهترین روز واسه خوردن سالاد های هیجان انگیز و جذابه. شما هم جزء اون دسته از افراد هستید که تا اسم سالاد میاد به یه ظرف کاهو و کلم فکر میکنند؟ خب باید بهتون بگیم سالادهای خیلی جذاب تر از این حرف ها توی دنیا وجود داره. کافیه امروز یه کم در مورد سالاد های مختلف سرچ کنید و عکس سالاد ها رو نگاه کنید. اون وقته که میفهمید امروز هیچ گزینه ای جذاب تر از سالاد براتون وجود نداره و خیلی از سالاد ها به تنهایی یه وعده ی غذایی کامل به حساب میان.

s-

موضوع مهم در مورد سالاد هم اینکه حتما اگه خودتون تنها هم هستید ظرف سالادتونو تزیین کنید و خوشگل و اشتها بر انگیز میل کنید. یادتون باشه برای ثبت در تاریخ حتما از ظرف سالادتون چند تا عکس بگیرید و یادگاری توی گالری گوشیتون نگه دارید اینجوری اگه یه روز دیگه با خودتون گفتید امروز غذا چی بخورم با یه چرخ توی گالریتون یاد اون سالاد خوشمزه و مقویتون می افتین و قطعا دوباره انتخابش میکنید.

s-

یکی از انواع سالاد که همراه با غذا سرو میشه سالاد شیرازی هست که قطعا همتون امتحانش کردین، ترکیب بهشتی خیار و گوجه و پیاز و آبلیمو یا نارنج همراه با نمک و فلفل.

photo6030642938880567495

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...