چالش رنگی 16 خرداد - روز بدون موبایل - رنگی رنگی

چالش رنگی ۱۶ خرداد – روز بدون موبایل

چالش رنگی ۱۶ خرداد – روز بدون موبایل

شما چقدر از موبایل و شبکه های اجتماعی مثل تلگرام و اینستاگرام استفاده میکنید؟ تا حالا پیش اومده که خسته باشید از این عادت چک کردن گروه ها و اکانت ها؟ خب امروز رنگی رنگی بهتون پیشنهاد میده که بی خیال موبایلتون بشید و تصور کنید از ابتدا هیچ موبایل و شبکه های اجتماعی نبوده درسته سخته اما فقط همون چند ساعت اول. گوشیتونو سایلنت کنید و بذارید داخل کشو کمدتون و بزنید از در خونه بیرون. برای خودتون بچرخید و بگردین و هدیه بخرید و  بعد هم خودتون رو به یه کافی شاپ یا رستوران دعوت کنید. جایزه ی کسی که تصمیم گرفته یک روز بدون موبایل باشه قطعا یه سفارش هیجان انگیز توی کافی شاپ یا رستوران هست. بعد از چند ساعت دیگه مثه لحظه ی اول احساس نمیکنید که یه گمشده دارید، کم کم عادت میکنید که چیزی توی دستتون نیست.

h1-

تازه احتمالا امروز متوجه میشید اگه موبایلتون رو حذف کنید چقدر سرگرمی و حال خوب سراغتون میاد. اصلا شاید امروز روی مبل لم دادین و یه لیوان شربت درست کردید و بعد رفتین سراغ کتابی که خیلی وقته توی کتابخونتون منتظره که شما انتخابش کنید. تصور کنید که غرق شدین در ماجرای کتابی که دستتون هست و جرعه جرعه شربتنون رو مزه میکنید و پر از حس خوب و شادابی می شید.

h1-

قطعا پایان روز یک حس رهایی خواهید داشت، حس سبکی که تونستید از پس چالش یه روز بدون موبایل بر بیاین، آخر شب برید سراغ موبایلتون و پیغام ها و اتفاق های دنیای مجازی رو چک کنید. شاید هیچ اتفاق خاص و عجیبی منتظرتون نبوده و شما با حذف یک روزه ی موبایل چیز خاصی رو از دست نداده باشید در عوض وجودتون پر از حال خوب و انرژی مثبت شده.

16

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

  1. روشنک
    ۱۶ خرداد ۱۳۹۶

    یعنی رنگی رنگیم چک نکنیم یا فقط تلگرام و اینستاگرام نریم?ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...