چالش رنگی 16 آذر - روز دانشجوی رنگی - رنگی رنگی

چالش رنگی ۱۶ آذر – روز دانشجوی رنگی

چالش رنگی ۱۶ آذر – روز دانشجوی رنگی

دوران دانشجویی یکی از قشنگ ترین دوران های زندگی هر فردی هست. اینو تقریبا اغلب کسایی که این دوران رو تجربه کردند می گن. شاید حس و حال این دوران هیچ وقت و در هیچ دوره ی دیگه ای تکرار نشه. رنگی رنگی بهتون پیشنهاد میده اگه کنکوری هستید و قراره دانشجو بشید یا الان دانشجو هستید، قدر این روزها رو بدونید و از لحظه لحظه اش استفاده کنید و خوش باشید. اگه دوران دانشجوییتون هم تموم شده میتونید با دوستان و همکلاسی های اون دوران یه قرار جدید بذارید و دور هم جمع بشید و بگید و بخندین و یادی از گذشته ها بکنید.

star3

اگه دانشجو هستید باید بهتون بگیم که چشم بهم بزنید این دوران میگذره پس قدرش رو بدونید و در کنار اینکه نمیذارید بهتون بد بگذره حواستون به درس خوندنتون هم باشه و سعی کنید در تمام این مدت با انرژی و حس خوب باشید.

star3

یادتون باشه یکی از ویژگی های دانشجوی رنگی بودن و شاد بودن هست. امروز به مناسب روز دانشجو برای خودتون کیک یا شیرینی بخرید و با اعضای خانواده یا دوستانتون این روز رو جشن بگیرید و حسابی خوش بگذرونید و کلی عکس یادگاری از امروز برای خودتون بگیرید. همیشه که قرار نیست برای شادی اتفاق بزرگی بیفته، گاهی همین بهونه های کوچیک هم برای جشن گرفتن کافی هستن :)

16

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

  1. نفس
    ۱۶ آذر ۱۳۹۶

    روز دانشجو های رنگی مبااااارک 😍🎉🎈🎀🎊ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...