چالش رنگی 15 تیر - روز گوشت نخوردن - رنگی رنگی

چالش رنگی ۱۵ تیر – روز گوشت نخوردن

چالش رنگی ۱۵ تیر – روز گوشت نخوردن

خیلی از آدم ها  به صورت خود خواسته رژیم غذایی گیاهخواری رو انتخاب می کنند چون معتقد هستند رژیم غذایی بر پایه ی گیاهخواری به حفظ محیط زیست کمک میکنه و علاوه بر این باعث حفظ سلامتی و طول عمر خود فرد هم میشه چون شما با گیاهخواری مهم ترین عامل سکته و انسداد عروق قلبی یعنی کلسترول رو حذف میکنید.

h3-

 حالا رنگی رنگی به شما پیشنهاد میده که امروز یه تجربه ی جالب و هیجان انگیز داشته باشید و شما هم گیاهخوار باشید و یه امروز گوشت نخورید!  مهم نیست اگر شما به نظریه ی گیاهخوارها اعتقاد ندارید مهم اینه حداقل یک روز در هفته یا فقط امروز گیاهخواری رو امتحان کنید و انواع گوشت رو از لیست غذاهای امروزتون حذف کنید.

h3-

موضوع خیلی مهم اینه که در ظاهر شاید فکر کنید “واااای مگه میشه؟ خب چی بخورم؟؟ من سبزیجات دوست ندارم!!” اما اگه سری به پیج های ایرانی و خارجی گیاهخواری بزنید و عکس و تزئین رنگی رنگی غذاهاشون رو ببنید قطعا غش میکنید از دیدن این همه رنگ و جذابیت در یه بشقاب! پس حتما به خودتون این فرصت رو بدین برای امتحان کردن این رژیم غذایی.

یادتون باشه بشقاب غذاهای امروزتون یعنی صبحانه و نهار و شام رو خوشگلسازی کنید و حسابی جذابش کنید تا جای خالی گوشت به چشم نیاد. در ضمن حتما از بشقاب همه ی وعده هاتون عکس بگیرید و برای ثبت در تاریخ و باور کنید با حذف گوشت برای یک روز در هفته هیچ مشکلی برای بدن و سلامتی شما بوجود نمیاد.

15

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...