چالش رنگی 15 دی - روز گوشت نخوردن - رنگی رنگی

چالش رنگی ۱۵ دی – روز گوشت نخوردن

چالش رنگی ۱۵ دی – روز گوشت نخوردن

آیا میدونستید دسته ای از آدم ها گیاه خوار هستند و کلا گوشت نمیخورند؟ رنگی رنگی بهتون پیشنهاد میده امروز هم شما جز این دسته از افراد باشید. درسته که گوشت پروتئین داره و برای بدن ما لازم هست اما باید یادتون باشه بهتره که مصرف گوشت رو کنترل کنید و مثلا یه روز در هفته کلا گوشت مصرف نکنید. شاید اولش براتون سخت باشه و ندونید بدون گوشت چه غذایی درست کنید اما کم کم دستتون راه می افته و میتونید در برنامه ی غذایی تون گوشت قرمز رو محدود کنید و یا پروتئین گیاهی رو جایگزین اون کنید. مثلا میتونید در اینترنت کمی در مورد غذاهای بدون گوشت جستجو کنید و کلی دستور و غذای خوشمزه پیدا کنید و اون ها رو در برنامه ی غذاییتون قرار بدین.

star1

موضوع خیلی مهم در مورد حذف گوشت اینه که بهتره ظاهر غذاتون رو دست کم نگیرید و ظرف غذاتون رو تزیین کنید و از سبزیجات خام یا نیمه پخته در کنار غذاتون استفاده کنید. اینجوری هم بشقاب غذاتون هیجان انگیز میشه و هم اینکه نبود گوشت به چشمتون نمیاد و میتونید با اشتها غذاتون رو بخورید.

star1

راستی یادتون باشه اگه دستور غذای جدیدی پیدا کردین که خوب بود و خوشتون اومد اونو برای دوستان و اعضای خانواده هم بفرستید تا اون ها هم بتونن یه روز در هفته رو بدون گوشت بگذرونن و اینجوری سلامتی خودشون رو حفظ کنند.

15 (2)

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. mina
  ۱۵ دی ۱۳۹۶

  به نظرمن استفاده نکردن درست نیس
  باید به اندازه ودرست استفاده کرد
  • رنگی رنگی
   ۱۶ دی ۱۳۹۶

   یک روز استفاده نکردن به کسی ضرر نمیزنه که 🙂ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...