چالش رنگی 14 اردیبهشت - روز موسیقی بی کلام - رنگی رنگی

چالش رنگی ۱۴ اردیبهشت – روز موسیقی بی کلام

چالش رنگی ۱۴ اردیبهشت – روز موسیقی بی کلام

هر کسی باید واسه خودش یه مجموعه از موسیقی بی کلام و جذاب برای یک روزهای خاص داشته باشه، روزهایی که آدم  بی حوصله است، روزهایی که آدم دلش می خواد پشت پلک هاش یه یادداشت بچسبونه که “تعطیل است لطفا مزاحم نشوید”، کاری که باید بکنید اینه که اول جوراب هاتون در بیارید و یه لباس راحتی و آزاد بپوشید بعد دست و صورت و پاهاتونو با آب سرد و صابون بشورید، به موسیقی های بی کلامتونون گوش کنید و بعد چشمانتونو ببندین و  فرو برید توی خودتون و و دراز بکشید روی تخت و با خودتون خلوت کنید تا کم کم حالتون رو به راه بشه و از پیله ای که دورخودتون پیچیدین بیرون بیاین.

s3-

رنگی رنگی بهتون پیشنهاد میده اگه همچین مجموعه ای ندارید حتما امروز دست بکار بشید و یه مجموعه ای از موسیقی های بی کلام و آرامش بخش درست کنید. وقتی این موسیقی های بی کلام رو گوش میدین چشمانتونو ببندین و خودتونو تصور کنید توی یه جاده ی سر سبز و اردیبهشتی دارید با یه ماشین قشنگ رانندگی میکنید و از مناظر زیبا لذت میبرید، یا کنار یه دریای شنی زیر یه سایبون نشستین و یه آبمیوه ی خنک میخورید و از صدای دریا و نور خورشید لذت میبرید، هر چقدر بیشتر جزییات رو تصور کنید بیشتر آرامش توی وجودتون بوجود میاد و بیشتر از دنیای واقعی دور میشید.

s3-

بعد از یه ساعت آروم آروم چشمانتون باز کنید و آهنگتون رو قطع کنید و وارد دنیای واقعی بشید. ما مطمئنیم بعد از این کارها قطعا همه ی خستگی ها و بی حوصلگی ها و انرژی های منفی از وجودتون خارج میشه

photo6030642938880567518

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. غزاله
  ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۶

  من یه پلی لیست خیلی زیبا از موسیقی بی کلام دارم خیلی خوبه واقعا آرامبخشه
 2. شیدا
  ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۶

  رنگی رنگی جان،میشه خب چندتا اهنگ بی کلام بهمون معرفی کنی تا لذت ببریم؟
 3. الی
  ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۶

  از وقتی به موسیقی بی کلام گوش می دم خیلی آرامش گرفتم؛مثل همین الانارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...