چالش رنگی 14 مهر - روز توجه به حیوانات - رنگی رنگی

چالش رنگی ۱۴ مهر – روز توجه به حیوانات

چالش رنگی ۱۴ مهر – روز توجه به حیوانات

وقتی از خونه میاین بیرون چه حیوون هایی رو توی محله و کوچه می بینید اصلا حواستون به حیوانات اطرافتون هست یا اینکه فقط هندزفری توی گوشتون میذارید و بدو بدو راه میرید و اصلا به اطرافتون نگاه نمی کنید؟ در هر محله ای دیگه گربه و انواع پرندگان مثل گنجشک، یا کریم و قمری رو توی کوچه و میتونید ببینید. رنگی رنگی بهتون پیشنهاد میده که امروز دامنه ی مهربونیتون رو سمت حیوانات ببرید و بهشون توجه کنید مثلا از غذای ظهرتون اگه گوشت و استخون داره یه مقدار برای گربه ها بردارید و یا برنج های ته بشقاب و خرده ها ی نون توی سفره رو برای پرنده ها بریزید. یا حتی غذاهای مخصوص حیوانات رو بگیرید و در ظرف براشون لا به لای بوته ها یا روی پشت بوم ها بریزید. اینجوری با یه کار خیلی کوچیک شما باعث نجات جون حیوانات می شید.

heart1

لطفا اگر در خیابون در حال راه رفتن بودین و دیدین یه گربه یا یه پرنده در حال خوردن غذا هست سعی کنید به اندازه ی کافی ازش فاصله بگیرید تا یه وقت از ترس شما مجبور نشه غذاشو نصفه کاره رها کنه و بره. با همین کارهای کوچیک شما می تونید مهربونی رو بین حیوانات پخش کنید.

heart1

یک نکته مهم دیگه این هست که هیچ وقت آدامس تون رو روی زمین ندازید، چون ممکن هست پرنده ها اون رو با دونه اشتباه بگیرن و همین موضوع باعث مرگشون بشه.
امروز سعی کنید دوستانتون رو هم به پیوستن به این چالش توجه به حیوانات تشویق کنید اگه هر کدوم از ما بدونیم که در مقابل همه ی موجوداتی که در اطرافمون هستند مسئول هستیم دنیا جای بهتری میشه هم واسه خودمون هم واسه حیواناتی که اطرافمون زندگی میکنند.

Screenshot_2017-08-31-16-30-37

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...