چالش رنگی 14 فروردین - روز با تمرکز کار کردن - رنگی رنگی

چالش رنگی ۱۴ فروردین – روز با تمرکز کار کردن

چالش رنگی ۱۴ فروردین – روز با تمرکز کار کردن

مهم نیست چند سالتونه و چه کاره هستید، مهم اینه که همه ی ما یک هدف بزرگ توی زندگیمون داریم. یک چیزی که برای رسیدن بهش تلاش میکنیم و منحصر به فرد خود ماست. امروز روزی هست که باید روی هدفمون تمرکز کنیم و کارهامونو با دقت انجام بدیم و به هدفمون انرژی مثبت بدیم تا به زودی زود اتفاق بیوفته!

برای تمرکز روی هدفمون و کاری که میخوایم انجام بدیم رنگی رنگی بهتون پیشنهاد میده از معجزه ی نوشتن استفاده کنید. تمام مواردی که باید روش کار کنید رو تک به تک بنویسید با جزییات و تایمی که برای اون مورد نیاز دارید. شاید برای این کار پلنر رنگی رنگی بهتون کمک کنه تا بتونید تمرکزتون بیشتر کنید و به ذهنتون نظم بدین.

h1-

امروز وسط کارهاتون به خودتون و ذهنتون استراحت بدین. اینو فراموش نکنید که اگه ذهنتون خسته باشه نمیتونید خوب تمرکز کنید و در نتیجه از هدفتون دور میشید. پس وسط کارهاتون یه موزیک ملایم بذارید و چشماتون ببندین و بعد خودتون به یه فنجون چای و شکلات مهمون کنید بعد کمرتون راست کنید و یه کم راه برید بعد دوباره با انرژی و حال خوب برگردین سر کار و هدف و تمرکزتون.

h1-

سعی کنید برای بیشتر شدن تمرکزتون عواملی که باعث پرت شدن حواستون میشه رو از خودتون دور کنید. مثلا گوشیتونو خاموش یا سایلنت کنید و در عوض به طور کامل دل بدین به کاری که دارید انجام میدین و یا اینکه از اعضای خونه بخواین مثلا سراغ شما نیان و اجازه بدن اون چند ساعت توی دنیای خودتون و هدفتون غرق بشید.

photo5924748076361295992

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

  1. atihana
    ۱۴ فروردین ۱۳۹۶

    من الان سرکار هستم و همین الان این کارو انجام میدمارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...