چالش رنگی 13 تیر - روز آبمیوه های طبیعی - رنگی رنگی

چالش رنگی ۱۳ تیر – روز آبمیوه های طبیعی

چالش رنگی ۱۳ تیر – روز آبمیوه های طبیعی

یه روزهایی در تابستون وجود داره که باید خودمون رو بدون دلیل خاصی بیشتر از معمول تحویل بگیریم، شاید امروز از همون روزها باشه و باید پروژه ی تقویت کردن و خوشحال سازی خودمون رو انجام بدیم.

s2-

امروز سعی کنید خوردن یک یا دو لیوان آبمیوه ی طبیعی خونگی رو در برنامه ی غذایی تون قرار بدید. امروز خودتون رو حسابی تحویل بگیرید، هر میوه ای که فکر میکنید مناسبه رو برای آب گرفتن انتخاب کنید، یا اینکه میتونید یه اسموتی با میوه های طبیعی و خوشمزه درست کنید. و یا اگر در حال حاضر میوه ی مناسبی برای آب گرفتن توی خونه ندارید به یکی از این آبمیوه فروشی هایی مراجعه کنید که مطمئن هستید آبمیوه ی طبیعی در حضور مشتری میگیرند و یک لیوان هیجان انگیز برای خودتون سفارش بدید.

s2-

چی بهتر از این که با یه کار کوچولو و یه کم وقت گذاشتن خودمون رو خوشحال کنیم و این خوشحالی رو تا شب زیر پوستمون احساس کنیم؟ یادتون باشه میوه ها سرشار از ویتامین های مختلف هستند و برای شادابی و طراوت پوستتون خیلی مفید هستند حتی اگه بتونید خوردن یه لیوان آب میوه ی طبیعی رو در برنامه ی هر روزتون بذارید بعد از مدت کوتاهی تاثیر مثبت این لیوان های آبمیوه ی طبیعی رو بر روی پوستتون میبینید و حس میکنید.

pas-

 رنگی رنگی بهتون پیشنهاد میده همیشه یه بطری آب میوه ی طبیعی داخل یخچال داشته باشید تا روزهایی که خسته و گرمازده از بیرون وارد خونه میشید سریع بتونید آبمیوه ی طبیعی با قند طبیعی بخورید و اینجوری هم حالتون جا میاد و هم انرژیتون برمیگرده.

13

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

  1. هانیه
    ۱۳ تیر ۱۳۹۶

    من امروز آب انبه خوردم و خیلیییی چسبید☺☺?ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...