چالش رنگی 13 اردیبهشت - روز گل سر ممنوع - رنگی رنگی

چالش رنگی ۱۳ اردیبهشت – روز گل سر ممنوع

چالش رنگی ۱۳ اردیبهشت – روز گل سر ممنوع

شما چقدر حواستون به موهاتون و سلامتی اون ها هست؟ آیا به غیر از شامپو  یا نرم کننده مواد تقویتی یا حتی روغن خاصی به موهاتون می زنید؟ آیا می دونستید یکی از عادت های بد که به شدت به موها صدمه می زنه بستن دائم موها با کلیپس یا کش یا گل سر هست؟

star2

رنگی رنگی بهتون پیشنهاد میده امروز رو برای خودتون روز گل سر ممنوع اعلام کنید و سراغ هیچ گل سر یا کلیپسی نرید و بذارید موهاتون آزاد و رها باشند و دورتون بریزن. شاید اولش یه کم براتون سخت باشه چون همیشه عادت کردین که بسته باشه اما امروز بهتره کمی به سلامتی و زیبایی موهاتون هم فکر کنید. میتونید حتی این کار رو به دوستان، مادر یا خواهرتون هم پیشنهاد بدین و امروز همگی موهاتون رو رها کنید و بذارید همون شکلی که دوست دارند باشند. قطعا نبستن موها هم جذابیت خاص خودش رو داره.

star2

راستی یکی از چیزهای خیلی مهم که در مورد مراقبت از موها گفته میشه اینه که شب ها قبل از خواب حتما موهاتون رو شونه کنید و کمی پوست سرتون رو ماساژ بدین. یا حتی قبل از حموم رفتن با روغن زیتون یا هر روغن دیگه ای که فکر می کنید مناسب هست موهاتون رو چرب کنید و هر از چند گاهی کمی از قد موهاتون رو قیچی کنید.

13

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

  1. ساناز
    ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۷

    رنگی رنگی جونم کاش یه سری عکس بذارید واسه مدل موی سادهارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...