چالش رنگی 13 اسفند - روز کتابت رو جا بذار - رنگی رنگی

چالش رنگی ۱۳ اسفند – روز کتابت رو جا بذار

چالش رنگی ۱۳ اسفند – روز کتابت رو جا بذار

شما چقدر دوستان و اطرافیانتون رو برای خوندن کتاب تشویق میکنید؟ اصلا خودتون چقدر اهل کتاب خوندن هستید؟ آخرین کتابی که خوندین چی بوده؟ رنگی رنگی بهتون پیشنهاد میده که به عنوان یه آدم رنگی از کتاب خوندن غافل نشید و از هر فرصتی برای خوندن حتی یه صفحه استفاده کنید و این کار رو تبدیل به یک عادت در زدندگی تون کنید.

star2

در چالش رنگی امروز کار جالب دیگه ای که می تونید بکنید اینه که وارد یه کمپین جهانی کتابتو جا بذار بشید، به این شکل که یه کتابی که قبلا خوندین رو برمی دارید و اون رو در یه مکان عمومی مثل اتوبوس یا مترو جا می ذارید و صفحه ی اول اون هم مینویسید که عمدا کتاب رو جا گذاشتید تا کسی که پیداش میکنه تشویق بشه تا کتاب رو بخونه و بعد از خوندن دوباره کتاب رو یه جای دیگه جا بذاره. اصلا شاید کسی که کتاب رو پیدا می کنه اینقدر از این ایده خوشش بیاد که یکی از کتاب های خودش رو هم وارد این کمپین بکنه. جالبی ماجرا اینجاست که ممکنه خودتون هم یه روزی یه جایی نشسته باشید بعد یه کتاب رو اینجوری پیدا کنید با یادداشتی اولش دقیقا مثل همون چیزی که شما نوشتید. شاید اصلا اینقدر از اون کتاب و موضوعش خوشتون بیاد که بعد از خوندن تصمیم بگیرید یه نسخه برای خودتون بخرید و داخل کتابخونه تون بذارید.

star2

رنگی رنگی امیدوار هست که این کار اینقدر همه گیر بشه که اولا آدم ها بیشتر کتاب بخونند دوما بیشتر دیگران رو تشویق به خوندن کتاب بکنن.

13 (2)

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. مینا
  ۱۳ اسفند ۱۳۹۶

  چه ایده جالبی ولی همش فکر میکنم اگه اون ادم کتابو برا خودش نگه داره چی :)))))))))
  • رنگی رنگی
   ۱۳ اسفند ۱۳۹۶

   حتی اگر هم نگه داره شما باعث شدید اون فرد یه کتاب جدید بخونه، مثل این هست که به کسی که نمیشناسید هدیه بدید 🙂
 2. جالیز
  ۱۳ اسفند ۱۳۹۶

  خط آخر متن یه غلط املایی کوچولو داشت. کلمه‌ی داخل ناقص تایپ شده رنگ‌رنگی جان:)
  • رنگی رنگی
   ۱۴ اسفند ۱۳۹۶

   ممنون از توجهتون، اصلاح شد 🙂
 3. فرزانه
  ۱۵ اسفند ۱۳۹۶

  رنگی رنگی جان میشه کاغذ رنگی طراحی کنید واسه این موضوع با یه جمله زیبا و توضیح اینکه چرا کتاب رو جا گذاشتیم؟؟که پرینت کنیم و بچسبونیم به اول کتاب؟؟
  • رنگی رنگی
   ۱۵ اسفند ۱۳۹۶

   پیشنهادتون رو به بخش طراحی انتقال میدیم تا بررسی کنن، ممنون از شما 🙂ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...