چالش رنگی 13 دی - روز موزیک هدیه دادن - رنگی رنگی

چالش رنگی ۱۳ دی – روز موزیک هدیه دادن

چالش رنگی ۱۳ دی – روز موزیک هدیه دادن

بعضی از موزیک ها و موسیقی ها با روح و روان آدم بازی میکنند و در یه موقعیت خاص اینقدر دلنشین و دوست داشتنی هستند که دلت میخواد همون تک آهنگ رو روی تکرار بذاری و هزار بار گوش بدی و خودت هم بلند بلند باهاش بخونی یا باهاش لب بزنی و از خودت فیلم بگیری. همه ی ما حتما از این مدل آهنگ ها در ذهنمون داریم که حس میکنیم همون آهنگ بی نظیره و دیگه بهتر از اون توی دنیا نیست.  یا مثلا یه آهنگ خاص یه خاطره ی خاص یا یه مسیر خاص رو برامون زنده میکنه.

star1

رنگی رنگی بهتون پیشنهاد میده که امروز یکی از این آهنگ هایی که به نظرتون بی نظیر و فوق العاده است رو برای دوستان و اعضای خانواده بفرستید و بهشون پیشنهاد بدین که اون ها هم اون آهنگ رو گوش کنند و در عوض از اون ها هم بخواین که اگه همچین آهنگی رو خودشون دارند برای شما بفرستند.

star1

گاهی حتی فرستادن یک آهنگ میتونه در نقش یک هدیه ی ارزشمند باشه. کلا پیشنهاد آهنگ، فیلم یا کتاب از دوستایی که شبیه ما فکر میکنند و سلیقه شون مثه ماست خیلی لذت بخش هست و یک هدیه موندگار میشه که با هر بار دیدین و یا شنیدن اون ها به یاد اون شخص میفتیم. پس این احساس رو از دوستانتون و عزیزانتون دریغ نکنید و چیزهایی که دوسشون دارید رو به دیگران هم پیشنهاد بدین و خسیس بازی در نیارید تا اون ها هم ازش لذت ببرند.

از همین امروز میتونید شروع کنید کمی با خودتون فکر کنید و خاطراتتون رو بررسی کنید و یه لیست از آهنگ های دوست داشتنیتون رو آماده کنید و برای عزیزانتون بفرستید.

13 (2)

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

  1. شادگونه:)
    ۱۳ دی ۱۳۹۶

    سلام رنگی رنگی جان صبحتان به خیر:)))
    دیروز بستم به دستم رسید…کلی کلی خوشحال شدم?
    دستتون درد نکنه?ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...