چالش رنگی 13 بهمن - روز کلوچه - رنگی رنگی

چالش رنگی ۱۳ بهمن – روز کلوچه

چالش رنگی ۱۳ بهمن – روز کلوچه

آدمهای رنگی همه سعی شون رو می کنند که دنیای اطرافشان رو رنگی تر و جذاب تر کنند برای این کار لازم نیست کارهای عجیب و غریب و بزرگی انجام بدیم گاهی بعضی کارهای کوچیک و به ظاهر ساده می تونه دنیامون رو رنگی تر و جذاب تر می کنه. چالش رنگی امروز بهتون پیشنهاد میده امروز دست به کار بشین و برای خودتون کلی کلوچه درست کنید. مهم نیست که تا حالا کلوچه درست نکردین و حتی نمیدونید چطوری باید کلوچه بپزید. چاره کار راحت و آسونه میتونید در اینترنت جست و جو کنید و دستور یه کلوچه ساده رو پیدا کنید و بعد مواد مورد نیاز که در خونه ندارید رو بخرید و در نهایت دست به کار بشید و تو آشپزخونه معجزه کنید. وقتی عطر کلوچه ی داغ در خونه تون میپیچه کلی حس خوب همه ی وجودتون رو پر میکنه.

heart2

میتونید برای کلوچه هاتون یک جعبه گل گلی و رنگی رنگی بسازید و کلوچه ها رو در اون نگه دارید اینجوری هم کلوچه ها بهتر میمونن و هم وقتی براتون مهمون میاد میتونید کنار فنجون های چایی اون جعبه هیجان انگیزتون رو هم بیارید و به مهمونتون تعارف کنید و بگید بفرمایید کلوچه ی دست ساز!

heart2

اگر حتی ریسک امتحان کردن دستور کلوچه از اینترنت رو نمیتونید قبول کنید میتونید ازسوپر مارکت یه پودر کلوچه ی آماده بگیرید و در خونه طبق دستور روی جعبه دست به کار بشید برای جذابیت بیشتر میتونید داخل کلوچه ها گردو، شکلات یا کشمش بزنید و به همین راحتی و آسونی مزه ی خوردن کلوچه ی خونگی رو امتحان کنید 🙂

13 (2)

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. دنیا
  ۱۴ بهمن ۱۳۹۶

  نسبت بهش فوبیا دارم
  مثلا فکراینکه الا یه چیزخوشمزه می خورم کلوچه هارو می ذرام تو فراما ته دیگ در میارمدیوانه اممیکنه
  اما تلاشمو می کنم
  دی:)ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...