چالش رنگی 12 دی - روز قدردانی از معلم ها - رنگی رنگی

چالش رنگی ۱۲ دی – روز قدردانی از معلم ها

چالش رنگی ۱۲ دی – روز قدردانی از معلم ها

معلم ها رنگی ترین آدم های روی زمین هستند، همه ی ما یک یا چند معلم و استاد دوست داشتنی در ذهنمون داریم درسته که همه ی معلم ها و استاد ها برای شاگردانشون زحمت میکشند اما بعضی از معلم ها و استاد ها به طرز عجیبی در ذهن آدم موندگار میشن. امروز رنگی رنگی بهتون پیشنهاد میده به موندگارترین معلم یا استاد در ذهنتون که همیشه با شنیدن اسمش لبخند میزنید زنگ یا ایمیل بزنید و بخاطر همه ی زحمت ها و عشقی که بی چشم داشت بهتون دادند تشکر کنید. شاید این کار برای شما چند دقیقه طول بکشه اما تاثیری که بر روی معلم و استادتون میذاره به شدت عمیق هست و باعث میشه تا ساعت ها لبخند به لبشون بمونه.

star2

یادتون باشه قدردانی و تشکر از آدم های اطرافمون باعث پخش شدن یه انرژی مثبت و حال خوب اطراف خودمون میشه که در نهایت باعث میشه روی لب خودمون یه لبخند پر رنگ بیاد.

star2

رنگی رنگی بهتون پیشنهاد میده اگه در حال حاضر محصل هستید امروز یه سری یادداشت کوچیک قدردانی برای معلم ها و استاد هاتون بنویسید و به همه ی معلم ها و استاد هاتون بدین. شاید حتی بتونید با بقیه ی همکلاسی هاتون صحبت کنید و یه یادداشت از طرف همه بنویسید و با یه شاخه گل یا یه جعبه شیرینی از معلم ها و استاد هاتون قدردانی کنید و لبخند روی لب اون ها بیارید و بهشون یاد آوری کنید که قدر زحمت های اون ها رو میدونید.

12 (2)

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...