چالش رنگی 12 بهمن - روز امید - رنگی رنگی

چالش رنگی ۱۲ بهمن – روز امید

چالش رنگی ۱۲ بهمن – روز امید

حتما همه ما شنیدیم که میگن آدمیزاد به امید زنده است. شما چقدر در زندگیتون امید دارید؟ رنگی رنگی بهتون پیشنهاد میده امروز هر کاری که میخواین انجام بدین بهش ایمان داشته باشید و خودتون رو باور کنید. تا وقتی خودتون باور نکردین دیگران هم شما را باور نمی کنند. مهمترین موضوع در رسیدن به هدف هامون این هست که ایمان داشته باشیم و بعد با همه ی وجودمون برای رسیدن به اون موضوع تلاش کنیم.

star3

تا حالا به قدرت کلام خودتون دقت کردید اینکه چقدر میتونید با کلماتتون به یه نفر امید بدین؟ امروز برای خودتون یک رسالت در نظر بگیرید و سعی کنید برق امید رو در چشمای یکی از عزیزانتون برگردونید. این کار حکم یه معجزه رو داره تا وقتی آدم ها در دلشون امید دارند میتونن تلاش کنند اما وای به روزی که ته ته دلشون هیچی نداشته باشند. یادتون باشه که زمین گرده و همین طور که شما الان برای برگردون امید به زندگی یه نفر تلاش میکنید یه روزی یه جایی یه نفر دیگه تلاش میکنه تا امید رو به شما برگردونه.

star3

موضوع خیلی مهم اینه که نا امیدی خیلی خیلی آسونه کافیه فقط یه جا بشینید و با خودتون بگید “میدونم نمیشه!” ، “آخه چطوری ممکنه؟” و … اون وقت خیلی خیلی راحت همین نشدن و اتفاق نیوفتادن به واقعیت تبدیل میشه. پس بهتره فکرتون رو عوض کنید و بذر امید رو همه ی وجودتون بکارید و شروع هر کاری بگید “با کمک خدای مهربون میدونم که میشه و بهش میرسم“.

12 (2)

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...