چالش رنگی 11 دی - روز معاشرت - رنگی رنگی

چالش رنگی ۱۱ دی – روز معاشرت

چالش رنگی ۱۱ دی – روز معاشرت

پیدا کردن دوست جدید و معاشرت کردن با آدم های جدید خیلی لذت بخشه، قرار هم نیست در برخورد اول ما اون آدم رو بیاریم توی دایره ی دوستان نزدیکمون. پس میتونید در معاشرت کردن و آشنا شدن با آدم های جدید دست و دلباز باشین و اگه بعد از یه بار یا چند بار صحبت کردن با هم هیچ وجه مشترکی نداشتید میتونید رابطه تون رو با اون آدم کمتر کنید.

heart3

برای معاشرت کردن و آشنا شدن با آدم های جدید هزار و یک راه دارید مثلا میتونید با دوستانی که صمیمی هستید و اخلاق های اون رو شبیه خودتون میدونید خواهش کنید شما رو با دوستای خودش که شما با اون ها آشنایی ندارید آشنا کنه و به همین آسونی میتونید با آدم های جدید گپ بزنید و صحبت کنید. یا مثلا کتاب فروشی هم میتونه یه مکان خوب برای معاشرت با افراد جدید باشه. مثلا خیلی راحت میتونید با کسایی که در همون ستون دنبال کتاب میگردن سر صحبت رو باز کنید و مثلا نظر اون ها رو در مورد کتاب های مختلف بدونید.

heart3

یا اینکه در راه رفتن به مدرسه یا دانشگاه یا سر کار توی مترو یا اتوبوس به آدم هایی که کنارتون ایستادند لبخند بزنید و سر صحبت و معاشرت رو با اون ها در رابطه با ترافیک یا آب و هوا باز کنید. یا اگر کسی رو چندین روز در همون ایستگاه خاص خودتون دیدین به سمتش برید و بگید گویا من و شما هر روز هم مسیر هستیم یا مثلا کجا میرید؟ یا محصل هستید یا شاغل؟ خلاصه که اگه دلتون بخواد هزار و یک موضوع برای شروع یک گفت و گو وجود داره.

11 (2)

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

  1. دینا
    ۱۱ دی ۱۳۹۶

ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...