چالش رنگی 10 تیر - روز رفتن روی پشت بوم - رنگی رنگی

چالش رنگی ۱۰ تیر – روز رفتن روی پشت بوم

چالش رنگی ۱۰ تیر – روز رفتن روی پشت بوم

مهم نیست خونتون ویلایی یا آپارتمانی هست امروز صرفا واسه ایجاد هیجان در زندگیتون بعد ظهر که هوا کم کم خنک میشه بساط چایی و یه کیک خونگی و یه پلاستیک تخمه رو بردارید و همراه با یه زیر انداز و دوتا بالشت با اعضای خانواده برید بالای پشت بوم. بساطتتون رو پهن کنید و کلی از حال و هوای تابستونی لذت ببرید و چایی و کیک خونگی بخورید و تخمه آفتابگردون بشکنید و به معنای کلمه در لحظه زندگی کنید و از همه چیز و همه جا حرف بزنید.

h2-

اصلا اگه توی آپارتمان زندگی میکنید شاید امکانش باشه که بقیه ی واحد ها رو هم به «قرار پشت بوم» دعوت کنید و هر کسی یه خوراکی با خودش بیاره و همه دور هم خوراکی بخورید و حرف بزنید و با همدیگه بیشتر آشنا بشید. زندگی خیلی کوتاه تر از اونه که بخوایم کل هفته توی چهار دیواری خونه باشیم. اگه به هزار یک دلیل مثل شلوغی یا ترافیک حال و حوصله ی بیرون رفتن رو ندارید میتونید برید پشت بوم و اصلا یه برنامه ی مدون برای قرار پشت و بوم با همسایه هاتون بذارید.

h2-

اگه این قرار رو گذاشتین و برنامتون تایید شد چندتا گلدون خوشگل هم بخرید و به زیبایی ظاهری پشت بوم هم یه کم رسیدگی کنید اینجوری وقتی روی پشت بوم هستید و چشمتون به گلدون های رنگی رنگی قشنگتون می افته و بیشتر بهتون خوش میگذره.

10

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

  1. مژده یزدانی
    ۱۰ تیر ۱۳۹۶

    رنگی رنگی جون پشت بام ما شیب داره و من نمیتونم برم روش ????
  2. رضوان رمضان زاد آهندانی
    ۱۰ تیر ۱۳۹۶

    خانم مژده اگر پشت بومتون شیب داره مثل من، می تونید به نزدیک ترین پارک خونه تون برین یا ممکنه تو شهرتون بام وجود داشته باشه و به راحتی به ارتفاعات برید. سسسسسخت نگیر و غصه نخور.ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...