چالش رنگی 10 اسفند - روز آشپزی هیجان انگیز - رنگی رنگی

چالش رنگی ۱۰ اسفند – روز آشپزی هیجان انگیز

چالش رنگی ۱۰ اسفند – روز آشپزی هیجان انگیز

شما چقدر از آشپزی میدونید؟ اصلا اگر یک روز در خونه تنها باشید می تونید از پس گرسنگی خودتون بر بیاین؟ یا در چنین موقعیتی زنگ می زنید و از بیرون غذا سفارش میدین؟

heart2

رنگی رنگی بهتون پیشنهاد میده امروز با آشپزخونه آشتی کنید و با عشق و انرژی مثبت آشپزی کنید. می تونید در اینترنت کمی جست و جو کنید و دستور یک غذای هیجان انگیز که تا حالا نخوردین رو امتحان کنید یا اینکه از دوستان یا اعضای خانواده نظر سنجی کنید و یا در مورد غذاهای معروف کشور های دیگه کمی جست و جو کنید و یکی از اون ها رو برای خودتون درست کنید.

heart2

مهم ترین نکته در آشپزی اینه که اگه شما چاشنی عشق رو قاطی غذاتون بکنید نتیجه ی کار عالی و خوشمزه از آب در میاد.

heart2

یه نکته ی دیگه برای آسون شدن آشپزی اینه که یادتون باشه موقع آشپزی هر ظرفی کثیف میشه رو همون لحظه بشورید و اجازه ندین سینک ظرفشویی پر از ظرف کثیف بشه چون تلنبار شدن ظرف های کثیف بعد از آشپزی میتونه شما رو از آشپزی کردن فراری بده. وقتی هر ظرفی رو همون لحظه می شورید بعد از تموم شدن آشپزی می تونید با یه لبخند بزرگ از آشپزخونه خارج بشید و بشید پای سفره یا سر میز و غذا رو با کلی حال خوب میل کنید. یادتون باشه از مراحل پخت غذا عکاسی کنید اینجوری شاید بتونید دستور غذا رو به صورت تصویری در اختیار دوستانتون بذارید تا اون ها هم ازش استفاده کنند.

photo5988043112481664019

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...