چالش رنگی 10 دی - روز جوراب های بلند رنگی - رنگی رنگی

چالش رنگی ۱۰ دی – روز جوراب های بلند رنگی

چالش رنگی ۱۰ دی – روز جوراب های بلند رنگی

آیا میدونید اگر پاهاتون رو گرم نگه دارید خیلی کمتر احساس سرما میکنید؟ آیا شما هم جز اون دسته از آدم ها هستید که زمستون ها همیشه بیشتر از بقیه سردشونه؟ اگه جوابتون مثبت هست که باید شما رو با معجزه ی جوراب آشنا کنیم. پوشیدن یه جوراب بلند پشمی یا کاموایی میتونه تا حد زیادی بدنتون رو گرم نگه داره. حالا تصور کن که این جوراب گرم و نرم رنگی رنگی هم باشه!! دیگه چی از این بهتر؟؟ 🙂

star3

امروز اگه بیرون از خونه رفتید برای خودتون یه هدیه ی بی دلیل بخرید صرفا جهت خوشحال کردن و گرم کردن خودتون در روزهای سرد زمستون. رنگی رنگی بهتون پیشنهاد میده یه جوراب پشمی و بلند و رنگی رنگی رو انتخاب کنید و در خونه همونو بپوشید و هم از حال خوب رنگی رنگیش لذت ببرید و هم از گرمای خود جوراب. کلا خرید جوراب یه گزینه ی خوب برای هدیه ی بی دلیل هست چون تنوع و رنگ و طرح های مختلفی داره که میتونید اون ها با لباس هاتون ست کنید یا مثلا جوراب های تک رنگ بخرید و هر پاتون یه رنگ جوراب بکنید!

star3

 یا اینکه میتونید همین امروز دست به کار بشید و با کامواهای رنگی رنگی ای که در خونه دارید یه جوراب کاموایی برای خودتون ببافید. مهم نیست اگه تا حالا جوراب نبافتید یا کلا بافتنی نکردین میتونید در اینترنت در مورد نحوه ی بافت کمی جستجو کنید. از شکست نترسید و کاموا و میل بافتنی رو دستتون بگیرید و شروع کنید.

10 (2)

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...