چالش رنگی 1 اسفند - روز برنامه ریزی برای آخرین ماه سال - رنگی رنگی

چالش رنگی ۱ اسفند – روز برنامه ریزی برای آخرین ماه سال

چالش رنگی ۱ اسفند – روز برنامه ریزی برای آخرین ماه سال

خب رسما به آخرین ماه سال رسیدیم و امروز اولین روز از آخرین ماه سال هست و بهتره که یه تکونی به خودمون بدیم و نگاهی به برنامه ها و کارها و هدف هایی که اول سال برای خودمون نوشتیم بکنیم، بعد بشینیم برنامه ریزی کنیم تا با دست پرتر و قشنگ تر وارد سال جدید بشیم. رنگی رنگی بهتون پیشنهاد میده یه برنامه ی مدون و دقیق برای یک ماه آخر سال تنظیم کنید و بعد با همه ی وجودتون برای رسیدن بهشون تلاش کنید. میتونید لیست کارهایی که باید انجام بدین رو به آینه ی اتاقتون وصل کنید و با انجام هر کدوم یک تیک کنار اون مورد بزنید.

star2

ماه آخر سال بهترین فرصت هست برای اینکه علاوه بر خونه تکونی اتاق و خونه، دلمون رو هم خونه تکونی کنیم و همه ی اخلاق ها و عادت های بد رو از دلمون بتکونیم، علاوه بر این کار همه ی اتفاق های بد و نا خوشایند رو از دلمون پاک کنیم و آدم های اطرافمون رو ببخشیم. شاید نتونیم این کار رو در یه روزه انجام بدیم و نیاز به وقت داشته باشیم پس آخرین ماه از سال فرصت خوبی هست که عوض بشیم و ببخشیم و فراموش کنیم و سال جدید رو سبک بار تر و با احساس بهتر شروع کنیم.

star2

یادتون باشه به دوستان و عزیزانتون هم در مورد تصمیمتون بگید و اون ها رو هم تشویق کنید تا علاوه بر خونه تکوتی فیزیکی روح و جسمشون رو هم از همه ی بدی ها پاک کنند.

1

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...