چالش یک هفته مهربان بودن با رنگی رنگی - رنگی رنگی

چالش یک هفته مهربان بودن با رنگی رنگی

چالش یک هفته مهربان بودن با رنگی رنگی

یک آدم رنگی هر روز برای بهتر شدن تلاش می کنه . هر روز برای رسیدن به هدف هایش برنامه ریزی داره  . زندگی یعنی مجموعه ای از همین تلاش های کوچک روزانه 🙂

heart1

در این بین عادت ها به کمک مان میان. اینکه یک فعالیت خوب رو به عادت تبدیل کنیم یعنی بدون اینکه نیاز باشه فکرمون درگیرش شود هر روز انجامش می دهیم و این باعث میشه تاثیر خوبش در زندگی مان دائمی شود .

heart3

با همین هدف هر هفته یک چالش تعیین می کنیم . برای چالش ایده های اجرایی ساده پیشنهاد میدهیم و به عنوان یک فعالیت گروهی و مشترک آدمهای رنگی ، سعی می کنیم در طول هفته به آن پایبند باشیم.

heart1

آخر هفته می تونیم به صورت شخصی تصمیم بگیریم که آیا دوست داریم این چالش رو در زندگی مون به عادت تبدیل کنیم یا نه 🙂 به این صورت قدم های ساده ای به سمت یک زندگی رنگی و زیبا و شاد برمیداریم .

heart2

چالش این هفته مهربان بودن هست. میخواهیم هر روز حداقل یک فعالیت برای مهربانی بیشتر باشیم. در تصویر چند پیشنهاد داریم اما می تونید با خلاقیت خودتون ایده های دیگری رو عملی کنید 🙂

heart1

همینطور می تونید با اشتراک گذاشتن تصویر زیر دوستانتون در شبکه های اجتماعی رو به ساختن زندگی رنگی تر تشویق کنید 🙂

 مهربان-بودن

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. lida
  ۲۸ مهر ۱۳۹۶

  رنگی رنگی جان ادرس ایمیل داری؟
  اگه داری میشه ادرسش رو بزاری؟??
  • رنگی رنگی
   ۲۹ مهر ۱۳۹۶

   برای ارسال انتقادات و پیشنهادات و .. میتونید از طریق ایمیل [email protected] و اگر مسئله ای در مورد سفارشات و … هست میتونید از طریق ایمیل [email protected] در ارتباط باشید.
 2. lida
  ۲۹ مهر ۱۳۹۶

  خیلی ممنون????ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...