رنگی یاب – دست سازه های سرامیکی سدار - رنگی رنگی

رنگی یاب – دست سازه های سرامیکی سدار

رنگی یاب – دست سازه های سرامیکی سدار

دنیای بزرگی که توش زندگی می کنیم میزبان کلی اتفاق قشنگ و رنگی هست که آدم های رنگی با قلب مهربونشون باعثش میشن. آدم هایی که به رویاهاشون اهمیت میدن و دنبالشون می کنن و تا زمانی که به اهدافشون نرسن دست از تلاش بر نمیدارن.

ما در رنگی یاب به دنبال این افراد، کسب و کار ها و اتفاقات رنگی میریم و حس خوبشون رو با شما شریک میشیم. آشنایی با این تجربه ها می تونه ما رو در مسیر رسیدن به آرزوهامون دلگرم کنه و حتی شاید تلنگری باشه تا یک ایده ی رنگی برای مهربونی یا کسب و کار هیجان انگیزی در ذهن یکی از ماها شکل بگیره.

heart2

رنگی رنگی هر چند وقت یک بار کسب و کار های خلاقانه رو بهتون معرفی می کنه. هدف از این کار این هست که از فعالیت و تلاش هاشون ایده بگیرین و اگر هنرمند خلاق درونتون هنوز دست به کار نشده و قدم بزرگش رو بر نداشته دیگه کم کم بیدار بشه. علاوه بر این از کسب و کار های رنگی هم حمایت می کنیم.

امروز کسب و کاری رو معرفی می کنیم که به شیوه ای خلاقانه با سرامیک دست سازه های زیبایی می سازه. سدار بیشتر از دو سال هست که به این کار مشغوله و با خمیر سرامیک، ماگ و بشقاب هایی به شیوه ی جدید و متفاوت از شکل های عادی و تعریف شده میسازه.

کسب و کار سدار رو می تونین با اسم cedar_hand_made در اینستاگرام پیدا کنین و از دیدن کار های زیباشون لذت ببرین.

1 234 56

78

heart3

اگر شما هم افراد، کسب و کار یا اتفاق رنگی ای رو میشناسین که با معرفی کردنشون میتونیم قدمی برای ساخت دنیای رنگی تر برداریم حتما در بخش کامنت ها بهمون اطلاع بدین تا با بقیه ی آدم های رنگی به اشتراک بگذاریم.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. YaC
  ۱۵ دی ۱۳۹۷

  وای چقد بانمکن^___^
 2. شیما
  ۱۹ دی ۱۳۹۷

  مرررررسی از شما اول بابت کارای زیبا و جذابی که دارین بعدشم بابت این حرکت زیباتون که کارای جذاب دیگه رو معرفی میکنین
 3. دختر آب های نقره ای
  ۲ آبان ۱۳۹۸

  چقدر عالی و زیبا
 4. زهرا فرقانی
  ۲۲ مرداد ۱۳۹۹

  سلام رنگی رنگی
  من یه کسب و کار نوپا میشناسم در زمینه ربان دوزی که کاراشون خیلی زیباست خیلی خوب میشه اگه تبلیغشون کنید تا ازشون حمایت شه
  ادرس پیچ اینستاگرامشون اینه mahoura.homeارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...