کسب و کاری که ایده اش ساخت کیف های نوار کاستی است - مجله آنلاین رنگی رنگی

کسب و کاری که ایده اش ساخت کیف های نوار کاستی است

کسب و کاری که ایده اش ساخت کیف های نوار کاستی است

برای کسانی که یک ایده تجاری دارند اما سرمایه ای برای شروعش ندارند، KickStarter اهمیت زیادی دارد. این وب سایت به شما و هر صاحب ایده ی دیگری اجازه می دهد تا نقشه گنج خود را مطرح کنید و مشخص کنید چقدر سرمایه برای راه اندازی اش نیاز دارید.

اعضای سایت می توانند روی ایده هایی که به نظرشات جذاب است سرمایه گذاری کنند. این سرمایه گذاری از ده دلار شروع می شود. بنابراین یک پروژه می تواند یک نفر یا تعداد خیلی بیشتر سرمایه گذار داشته باشد.

اگر گشتی در این وب سایت بزنید، متوجه خواهید شد که ایده بعضی از پروژه ها در عین سادگی انقدر جذابیت داشته اند که سرمایه ای چندین برابر مقدار درخواست شده برای شروع کار ایجاد شود. این یعنی صاحب ایده می تواند با توان بیشتری، کارش را در اندازه بزرگتری شروع کند.

کیف های نوار کاستی یکی از همین ایده هاست که به تازگی بر روی کیک استارتر قرار گرفته و برای عملی شدن نیاز به ۵ هزار دلار دارد و تا الان ۴۸۳۰ دلار جمع کرده .

“لینزی پورتر” تصمیم دارد تکنولوژی‌های فراموش شده‌ای مثل نوار کاست و فلاپی را دوباره زنده کند. او از سال ۲۰۰۶ شروع به تولیدات تزئینی کرد. کافی است یک مشت پشم گوسفند به او بدهید که از آن یک وسیله تزئینی زیبای گلدوزی شده بسازد. او تصمیم گرفته ۱۰۱ کیف موبایل با طرح نوارهای کاست تولید کند و نیاز به سرمایه‌گذار دارد.

 لینزی درباره کارهایش می‌گوید:
طرح‌های من عمدتا کیف‌های موبایل زیپ‌داری هستند که طرح‌هایشان را از تکنولوژی‌های مرده یا در حال فراموشی مثل دسته‌های بازی کامپیوتری قدیمی، فلاپی دیسک، نوار کاست و … الهام می‌گیرم ، اما ایده‌ای که خیلی توجهم را به خود جلب کرده است نوار کاست است.

 با طراحی کیف‌های شبیه نوار کاست خلاقیتم را امتحان خواهم کرد. کاست‌ها در زنگ‌ها و طرح‌های زیادی تولید می‌شدند. چیزی که در مورد این کاست‌ها وجود دارد این است که هویت خاص خود را دارند. الان در مقیاس کوچکی کار می‌کنم و بسیاری از طرح‌هایم به دلیل نداشتن منابع، در حد طرح روی کاغذ باقی مانده‌اند. چیزی که نیاز دارم نمد و سایر منابع سازمانی از جمله محلی برای کار است تا بتوانم ایده‌هایم را به حقیقت پیوند دهم.

از ایده

 تا واقعیت !

 


Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. ehnsanrohani
  ۲۲ آذر ۱۳۹۱

  خیلی کار جالبی رو انجام دادن
  اگر این کارایی رو که شما اینجا اطلاع رسانی میکنید رو بخواهیم سرمایه گذاری کنیم امکانش هست؟
  • نگار یعقوبی
   ۲۲ آذر ۱۳۹۱

   اگر امکان پرداخت از بازار خارجه رو داشته باشید اره
 2. anahita
  ۲۲ آذر ۱۳۹۱

  khily ghashange man ke asheghesh shoodam age vase forosh boood hatman behem khabar bediin .ta hala hamchen kifii nadidam khily nazeee.afariin be zehne khalagh o ghashanget….ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...