رنگی یاب – کاست باز - رنگی رنگی

رنگی یاب – کاست باز

رنگی یاب – کاست باز

اکثر کسب و کارهای خلاقانه، تغییرات سازنده، اتفاقات ارزشمند و خوشحال کننده و ماجراهای رنگی، از یک ایده شروع شدن. هدفی که در یک ذهن رویاپرداز شکل گرفته، رشد کرده و در نهایت گره از مشکلی باز کرده و یک بهونه دیگه برای شادی به دنیا اضافه کرده.

خبر خوب این هست که از این دست افراد، افکار، کسب و کارها و ایده ها در دنیا کم نیستن و ما در بخش رنگی یاب سعی می کنیم هربار، یکی از اون ها رو در گوشه ای از دنیا پیدا کنیم و با تو به اشتراک بگذاریم. این موضوع باعث میشه تا علاوه برشناخت و حمایت از اون ها، ازشون ایده و انگیزه بگیری و باور داشته باشی که رویاهات ارزش واقعی شدن رو دارن.

موسیقی نقش پررنگی در شکل دادن به خاطرات ایفا میکنه. گاهی با شنیدن یک قطعه خاص، میتونیم در زمان سفر کنیم و به یک روز و ساعت به یاد موندنی در کودکی برگردیم. ممکنه شنیدن یک آهنگ، ته قلبمون رو خالی کنه یا باعث بشه از با تمام وجود خوشحال بشیم. در طول زمان و با پیشرفت تکنولوژی، روش های گوش دادن ما به موسیقی تغییر کرد و از نوارهای کاست به اپلیکیشن های پخش آنلاین موسیقی رسیدیم. مهمون رنگی یاب امروز، قراره ما رو به همون دوران نوارهای کاست و حس و حال خوبشون برگردونه.

کاست باز از موسیقی های قدیمی موجود روی یک نوار کاست با تمام نویزها و خط و خش‌های مخصوصش یک نسخه تهیه میکنه و اون نوار رو در یک قاب زیبا قرار میده. پشت قاب، یک بارکد قرار میگیره که خریدار با اسکن کردن اون کد به محتوای کامل نوار موسیقی دسترسی پیدا میکنه. تازه میتونی اون محتوا رو با یک نفر دیگه هم به اشتراک بذاری. یک نکته جالب در مورد کاست باز این هست که در اولین پست هایی که تو صفحه اینستاگرامشون گذاشتن، به طور مفصل و دقیق و به زبان ساده، در مورد نوار کاست، ساختارش، تاریخچه و ویژگی های فنی‌اش توضیح دادن و با خوندنشون یک عالمه به اطلاعات عمومیت اضافه میشه.

یادت باشه این قاب موسیقی خاطره انگیز، میتونه یک هدیه خیلی خوب برای افرادی باشه که کلی با این روش گوش دادن به آهنگ خاطره دارن. میتونی صفحه اینستاگرامشون رو با اسم cassette_baz ببینی و یا به سایتشون به آدرس cassetteplay.com سر بزنی. اگر از کارشون لذت بردی و یا افرادی رو میشناسی که خیلی از این محصول خلاقانه خوششون میاد، حتما با معرفی کاست باز بهشون، از این کسب و کار حمایت کن.

اگر تو هم افراد، کسب و کار یا اتفاق رنگی ای رو میشناسی که با معرفی کردنشون میتونیم قدمی برای ساخت دنیایی زیباتر برداریم حتما در بخش کامنت ها بهمون اطلاع بده تا با بقیه به اشتراک بگذاریم.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. مریم
  ۱۱ فروردین ۱۴۰۰

  سلام،من گلدوزی میکنم و با محوریت آیات قران و نام ائمه و ذکرهای مختلف،اما زمان هایی هم طرح ازاد و موردعلاقه مشتری رو سفارش میگیرم.
  کار رنگی و هنری هست که معرفی کردم?
  از طرف:رفیق چندسالتون.
 2. سبا
  ۱۲ فروردین ۱۴۰۰

  چقدر قشنگ بود? آرزوی موفقیت برای این تیم? و ممنون از معرفی رنگی رنگی?ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...