رنگی یاب – تلاش هایی برای جلوگیری از انقراض فوک های دریای خزر - رنگی رنگی

رنگی یاب – تلاش هایی برای جلوگیری از انقراض فوک های دریای خزر

رنگی یاب – تلاش هایی برای جلوگیری از انقراض فوک های دریای خزر

آدم های رنگی که در گوشه و کنار این دنیای بزرگ زندگی می کنن، خالق کلی اتفاق جالبن که باعث میشن دنیامون هنوز قشنگی هاش رو داشته باشه. اتفاقاتی که سعی دارن لبخند به روی لب آدم ها بنشونن و  به یادمون بیارن خودمون می تونیم روزمون رو شادتر و رنگی تر کنیم کافیه عینک رنگی یابمون رو به چشممون بزنیم و با دید متفاوتی به اطراف نگاه کنیم.

heart3

ما در بخش رنگی یاب سعی می کنیم با این افراد، افکار و فعالیت ها آشنا بشیم و ازشون حس خوب و انگیزه بگیریم. آشنایی با این آدم های رنگی و کسب و کارهای خلاقانه می تونه تلنگری باشه که بهمون یادآوری می کنه شاید نفر بعدی ما باشیم که آرزوهامون رو به حقیقت میرسونیم و قهرمان رنگی زندگیمون میشیم.

 تا الآن میدونستین که دریای خزر فوک داره؟ فوک های خزری یکی از کوچک ترین گونه ها هستن، اما این موجودات بامزه به دلیل شکار و مشکلات و شرایط خاص محیطی که به وجود اومده، در خطر انقراض هستن. به جز کشور های دیگه ی اطراف دریای خزر گروهی از افراد هم در ایران برای حفاظت از اون ها تلاش می کنن.

star2

امروز در رنگی یاب صفحه ی اینستاگرامی رو به اسم caspian_seal_rescue بهتون معرفی می کنیم که تلاش می کنه در مورد این موجودات دوست داشتنی و شرایط سختی که دارن اطلاع رسانی کنه. این افراد با کمک زنان بومی مناطق شمالی کشور، عروسک های بامزه ای به شکل فوک درست می کنن و اسمشون رو هم کوشا گذاشتن. هزینه ی حاصل از فروش این عروسک ها، به جز مواد اولیه و دستمزد سازنده ها، برای حمایت و حفاظت از این حیوانات صرف میشه.

آدم های رنگی افرادی هستن که به مشکلات اطرافشون اهمیت میدن و بی اهمیت از کنارشون نمی گذرن و دید وسیعی دارن این آدم ها باور دارن که با قدم های کوچیک میشه تغییرات بزرگی رو در دنیا به وجود آورد.

heart3

اگر شما هم افراد، کسب و کار یا اتفاق رنگی ای رو میشناسین که با معرفی کردنشون میتونیم قدمی برای ساخت دنیای رنگی تر برداریم حتما در بخش کامنت ها بهمون اطلاع بدین تا با بقیه ی آدم های رنگی به اشتراک بگذاریم.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

  1. سحر
    ۱۹ بهمن ۱۳۹۷

    رنگی‌رنگی جان این عکسی که گذاشتین عکس شیردریاییه، فوک خزری نیستارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...