رنگی یاب – پاتوقی برای عاشقان کتاب - رنگی رنگی

رنگی یاب – پاتوقی برای عاشقان کتاب

رنگی یاب – پاتوقی برای عاشقان کتاب

زندگی پر از چیزهای کوچک و بزرگ خوب هست که با دیدنشون دوست نداشتنی هاش کمرنگ تر میشه. یک عالمه دلیل برای لبخند های عمیق و آروم وجود داره ولی ! پیدا کردنشون کار خودمونه و این دقیقا بخشی از زندگی هست که رنگی رنگی تلاش می کنه کنارتونن باشه! که شادی های کوچک و بزرگ زندگیتون رو کشف کنید و یک زندگی رنگی برای خودتون بسازید 🙂

star1

ما در همین مسیر تصمیم گرفتیم که عینک رنگی بین مون رو بزنیم به چشمامون و راه بیفتیم اینور اونور زندگانی و اتفاقات و آدم ها و جاهای رنگی رو بهتون نشون بدیم. دیدن این اتفاقات حالمون رو خوب تر می کنه و سبک زندگی مون رو شادتر و دوست داشتنی تر . پس دستت رو بده به رنگی رنگی تا با هم به سرزمین رنگی رنگی برویم و هر روز یک اتفاقش رو کشف کنیم 🙂

heart1

رنگی یاب این هفته در مورد یه سایت برای علاقه مندان به کتابخوانی و مطالعه هست. یک سایت به نام kafebook.ir که اطلاعات خیلی خوبی در مورد کتاب های مختلف بهتون میده و بصورت تخصصی در زمینه معرفی کتاب فعالیت میکنه.

کافه بوک معتقد هست که این سایت «پاتوقی برای عاشقان کتاب» هست پس گزینه های خوب رو معرفی میکنه تا بقیه بتونن کتاب مورد علاقه شون رو پیدا کنند و اون رو بارها و بارها بخونن.

star1

این سایت در هر معرفی کتاب تقریبا این چهار فاکتور رو داره : معرفی کتاب، نقد کتاب، بخش هایی از کتاب و اطلاعات عمومی کتاب. و اطلاعاتی که در اختیارتون میذاره به شما امکان این رو میده که به خوبی با اون آشنا بشید. یکی دیگه از نکات دلچسب این سایت عکس های زیبا و اختصاصی هست.

مطالب کافه بوک در ۱۰ دسته با این عناوین تقسیم شدند : رمان ایرانی، رمان خارجی، فلسفی، روانشناسی، موفقیت، داستان کوتاه، زندگی نامه، سفرنامه، کارآفرینی، مدیریتی.

heart1

 شما هم اگر در این زمینه چیز یا شخص یا فعالیت رنگی ای می شناسید بهمون معرفی کنید تا بررسی بشه و در صورت تایید به همه آدم های رنگی معرفی اش کنیم.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. محبوبه
  ۱۹ مهر ۱۳۹۶

  سایت کتابیسم هم خیلی خوبه
  تو زمینه فروش کتاب صوتی با کیفیت و صداهای خوب سایت نوار عالیه
 2. مریم سادات
  ۱۹ مهر ۱۳۹۶

  سلام من هم همیشه از کافه بوک استفاده می کنم چون خیلی خوب برای آشنایی با کتاب نوشتند.??
 3. yasaman
  ۲۲ مهر ۱۳۹۶

  اپلیکیشن فیدیبو عالیه برای کسایی که دوست داون کتاب رو با گوشیشون با e book بخونن.خوبیش اینه که قیمت کتاباش خیلی پایین تره.ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...