رنگی یاب – پادکست کاکتوس، کتاب ها و کسب و کارها - رنگی رنگی

رنگی یاب – پادکست کاکتوس، کتاب ها و کسب و کارها

رنگی یاب – پادکست کاکتوس، کتاب ها و کسب و کارها

در گوشه به گوشه ی دنیایی که در اون زندگی می کنیم، اتفاقات رنگی زیادی میوفته. اتفاقات کوچک و بزرگی که در کنار هم یه دنیای رنگی رو میسازن. تمام این ها به خاطر آدم هایی هست که یاد گرفتن افکار منفی، تنبلی و شک رو از خودشون دور کنن و به رویاهاشون عمل کنن. به توانایی هاشون باور داشته باشن و قهرمان زندگی خودشون باشن و حتی زندگی رو برای اطرافیانشون شیرین تر و جذاب تر کنن.

ما در بخش رنگی یاب، به دنبال این افراد، کسب و کارها و اتفاقات رنگی میریم و اون ها رو با شما به اشتراک می گذاریم. این افکار رنگی ممکنه در کشور خودمون شکل گرفته باشن یا در یه نقطه ی دیگه ی کره ی زمین و خیلی دور از ما باشن. کی میدونه؟ شاید یک روزی که خیلی دور نباشه، راجع به داستان موفقیت و ایده رنگی خودتون بنویسیم.

حتما برای خیلی از ماها پیش اومده که فرصت کافی برای خوندن کتاب های مختلف نداشته باشیم، یا اینکه برای راه اندازی کسب و کار نیاز به ایده، مشورت و تجربه افراد موفق داشته باشیم اما ندونیم چطور به اون ها دسترسی پیدا کنیم. پادکست کاکتوس این کار رو برای ما راحت تر کرده.

تیم کاکتوس، کتاب های مختلف رو مطالعه میکنن و بعد برداشت خودشون رو با ما به اشتراک میذارن. خلاصه ای از اون ها رو تعریف میکنن و به نقدشون میپردازن. البته همونطور که خودشون هم گفتن، گوش دادن به این پادکست ها نمیتونه جایگزین خوندن کتاب های اصلی بشه فقط تا زمانی که فرصت مناسب رو پیدا کنیم میتونیم از این اپیزودها استفاده کنیم.

علاوه بر این تیم کاکتوس، راهکارهایی برای داشتن یک کسب و کار موفق رو از طریق کتاب ها و منابع موثق و همچنین تجربیات افراد موفق جمع آوری میکنن و اون ها رو با ما به اشتراک میذارن. شما میتونین از طریق اپلیکیشن castbox به اپیزودها گوش کنین یا اینکه وارد سایت کاکتوس بشین و اپلیکیشن خودشون رو دانلود کنین.

اگر شما هم افراد، کسب و کار یا اتفاق رنگی ای رو میشناسین که با معرفی کردنشون میتونیم قدمی برای ساخت دنیای رنگی تر برداریم حتما در بخش کامنت ها بهمون اطلاع بدین تا با بقیه ی آدم های رنگی به اشتراک بگذاریم.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...