رنگی یاب – برایان جکسون و درس هایی که باید ازش یادبگیریم - رنگی رنگی

رنگی یاب – برایان جکسون و درس هایی که باید ازش یادبگیریم

رنگی یاب – برایان جکسون و درس هایی که باید ازش یادبگیریم

زندگی پر از چیزهای کوچک و بزرگ خوب هست که با دیدنشون دوست نداشتنی هاش کمرنگ تر میشه. یک عالمه دلیل برای لبخند های عمیق و آروم وجود داره ولی! پیدا کردنشون کار خودمونه و این دقیقا بخشی از زندگی هست که رنگی رنگی تلاش می کنه کنارتونن باشه! که شادی های کوچک و بزرگ زندگیتون رو کشف کنید و یک زندگی رنگی برای خودتون بسازید 🙂

heart3

ما در همین مسیر تصمیم گرفتیم که عینک رنگی بین مون رو بزنیم به چشمامون و راه بیفتیم اینور اونور زندگانی و اتفاقات و آدم ها و جاهای رنگی رو بهتون نشون بدیم. دیدن این اتفاقات حالمون رو خوب تر می کنه و سبک زندگی مون رو شادتر و دوست داشتنی تر . پس دستت رو بده به رنگی رنگی تا با هم به سرزمین رنگی رنگی بریم و هر روز یک اتفاقش رو کشف کنیم 🙂

heart2

فرصت زندگی کردن فقط یک بار به ما داده میشه و یه آدم رنگی میدونه که نباید این فرصت رو با غر زدن، تسلیم شدن و ناراحتی از دست بده، باید تمام تلاشش رو بکنه و از تمام لحظه های زندگیش لذت ببره. در رنگی یاب امروز در مورد برایان جکسون صحبت می کنیم. پسری که با قدرت و امیدش تونست بیماری ایدز رو مهار کنه.

heart3

برایان داستان زندگی تاثیر گذاری داره. اون متولد سال ۱۹۹۱ هست و وقتی ۱۱ ماهه بوده پدرش که در آزمایشگاه کار می کرده خون آلوده به ویروس HIV رو بهش تزریق می کنه. پدر برایان برخلاف نتیجه ی آزمایش DNA معتقد بوده که اون پسرش نیست و برای اینکه هزینه ی مراقبت ازش رو به مادر برایان پرداخت نکنه این کار رو انجام میده به این امید که این پسر تا چند سال دیگه بمیره.

برایان به خاطر این موضوع سال های خیلی سختی رو پشت سر میذاره. روزهایی بوده که حتی تا ۲۳ عدد قرص در یک روز رو مصرف می کرده. حتی به سختی می تونست در مدرسه ای ثبت نام کنه چون اون زمان مردم اطلاعات زیادی در مورد راه های انتقال این ویروس نداشتن. داروهایی که مصرف می کرده کم کم روی شنوایی برایان تاثیر میذاره و ضعف و محدودیت های ناشی از این بیماری روی این پسر که سن کمی داشته خیلی زیاد میشن. اما تمام این سختی ها و مشکلات نتونستن اون رو نا امید کنن. اون با تمام وجودش برای زندگی جنگید و دوباره روی پای خودش ایستاد.

heart2

با وجود تمام این مشکلات که در نتیجه ی ضربه ای بود که پدرش بهش وارد کرد، برایان اجازه نداد که مریضی از پا درش بیاره و با قدرت و علاقه به زندگی ادامه داد. تا جایی که تونست بیماری ایدز رو مهار کنه. پسری که سال ها پیش دکتر ها ازش قطع امید کرده بودن حالا داره زندگی می کنه. درسته که هنوز هم مبتلا به ایدز هست اما الان بیماریش حالت معکوس پیدا کرده و به شکل غیر قابل تشخیص در اومده و بنابراین مثل یه فرد عادی زندگی می کنه.

heart3

برایان جکسون حالا به عنوان یه سخنران انگیزشی فعالیت می کنه. سایتش رو در این آدرس می تونین ببینین و در اینستاگرام هم با اسم brryanjackson فعالیت داره. آشنا شدن با آدم های قوی و با انگیزه بهمون یادآوری می کنه قدر داشته هامون رو بدونیم و اجازه ندیم مشکلات ما رو نا امید و خسته و دلزده کنن.

star2

شما هم اگر در این زمینه چیز یا شخص یا فعالیت رنگی ای می شناسید بهمون معرفی کنید تا بررسی بشه و در صورت تایید به همه آدم های رنگی معرفی اش کنیم.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. بهاره
  ۷ آبان ۱۳۹۷

  ممنون از اینکه یادمون میندازی زندگی اونقدرها که فکرشو میکنیم پیچیده نیست و میشه حتی توی این پیچیدگی ها زیبایی ها رو خالصانه دید.
 2. نیلوفر
  ۷ آبان ۱۳۹۷

  خدای من
 3. نسیم
  ۷ آبان ۱۳۹۷

  چقدر عجیب و جالبارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...