رنگی یاب – یک بقچه موسیقی و ادبیات - رنگی رنگی

رنگی یاب – یک بقچه موسیقی و ادبیات

رنگی یاب – یک بقچه موسیقی و ادبیات

بیشتر آدم ها، رویاهایی دارن که میخوان اون ها رو به واقعیت تبدیل کنن. هدف های بزرگ برای زندگیشون دارن و دلشون میخواد نقش پررنگی در دنیا داشته باشن. اما قبل از برداشتن اولین قدم، ممکن هست افکار منفی، شک و تردید و باور نداشتن به خودشون، این شروع رو خیلی مشکل کنه.

اما در بین این آدم ها، بعضی افراد این تردیدها رو کنار میذارن، قدرتشون رو باور می کنن و تصمیم میگیرن تا برای رسیدن به اهدافشون، حسابی تلاش کنن. همین آدم های رنگی در نهایت، بیشترین تغییرات مثبت رو در محیط اطرافشون به وجود میارن و باعث میشن تا دنیا به جای قشنگ تر و شادتری تبدیل بشه. ما در رنگی یاب به سراغ این افراد، کسب و کارها و اتفاقات رنگی میریم و سعی میکنیم تا داستان اون ها رو با شما به اشتراک بذاریم. شاید تلنگری باشه تا اولین قدم رو محکم تر بردارین 🙂

موسیقی و ادبیات، نقش پرنگی در زندگی آدم های رنگی داره. بعضی از شادترین لحظه های زندگی ما همراه با موسیقی و آثار ادبی بودن و همیشه از شنیدن اون ها پر از حس خوب و آرامش میشیم.

پادکست رادیو بقچه، به شیوه ی داستانی، به معرفی آثار ادبی و موسیقی ایران و جهان می پردازه. به این صورت که هربار یک موضوع، سبک و یا دسته بندی خاص رو انتخاب میکنه و در اون حال و هوا، اشعار و آهنگ های مختلف رو جمع آوری میکنه و اون ها رو با ما به اشتراک میذاره. مثلا شما میتونین در یک اپیزود یک عالمه شعر و آهنگ مختلف در مورد پل ها بشنوین. یا در یک اپیزود دیگه فقط به موسیقی مخصوص نواحی مرکزی اروپا گوش کنین. یا حتی یک روز با یک اپیزود به ایران قدیم سفر کنین.

شما میتونین پادکست های مختلف رادیو بقچه رو در کانال تلگرامشون به اسم bogh_cheh یا پخش کننده های مختلف پادکست مثل اسپاتیفای، کست باکس، پادبین و .. گوش کنین. همچنین اگر دوست داشتین میتونین از طریق صفحه اینستاگرام bogh_cheh بیشتر باهاشون آشنا بشین.

اگر شما هم افراد، کسب و کار یا اتفاق رنگی ای رو میشناسین که با معرفی کردنشون میتونیم قدمی برای ساخت دنیای رنگی تر برداریم حتما در بخش کامنت ها بهمون اطلاع بدین تا با بقیه ی آدم های رنگی به اشتراک بگذاریم.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. مینا جوادیان
  ۶ مرداد ۱۳۹۹

  سلام خسته نباشید
  سوالی داشتم
  دیگه دفتر سلامتی من تولید نمیشه ؟
  باتشکر
  • رنگی رنگی
   ۶ مرداد ۱۳۹۹

   سلام دوست خوبم. به صورت قبل احتمالا خیر تولید نمیشه 🙂 ولی با این محتوا سعی میکنیم محصول در فروشگاهمون داشته باشیم
 2. سلاله
  ۶ مرداد ۱۳۹۹

  چه خوب
  من عاشق موسیقی و ادبیاتم
 3. ثمین
  ۶ مرداد ۱۳۹۹

  سلام
  با اجازتون دوتا سایت معرفی میکنم که مثل سایت رنگی رنگی در خوب تر کردن حال من خیلی موثر بوده
  ۱)سایت حس(یک حس خوب)
  ۲)سایت پانته آ(کتاب صوتی رایگان)
  باآرزوی بهترینها
 4. REYHUNEEEH
  ۷ مرداد ۱۳۹۹

  سایت نردیشمی:))
  و پادکستشن ک ی پادکست نوپا ولی مفید و انگیزشیه:)ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...