چالش یک هفته چسب زخم رابطه ها با رنگی رنگی - رنگی رنگی

چالش یک هفته چسب زخم رابطه ها با رنگی رنگی

چالش یک هفته چسب زخم رابطه ها با رنگی رنگی

چقدر به قدرت یک هفته باور دارین؟ آدم های رنگی میدونن که با یک برنامه ریزی درست و اراده ی کافی میتونن از این یک هفته استفاده کنن تا کم کم الگوهای رفتاری خوبی رو در خودشون به وجود بیارن یا برای رفع بعضی عادات منفی تلاش کنن. کافیه ارزش قدم های کوچیکی که برای رسیدن به یک هدف مهم برمیداریم رو بدونیم، این قدم ها میتونن ما رو به مقصدی زیبا هدایت کنن.

star3

ما در رنگی رنگی سعی می کنیم برای هفت روز پیش روی شما، یک برنامه ی خوب بچینیم تا با کمک اون هرروز خودتون رو به چالش بکشین. این کارهایی که انجام میدین، میتونن به شما کمک کنن تا برای ایجاد تغییراتی در رفتار و سبک زندگیتون آماده بشین.

این بار با کمک هم چالش یک هفته چسب زخم رابطه ها رو انجام میدیم. میتونیم در آخر هفته، تاثیر این کارها رو در روحیه مون و نظم زندگیمون بسنجیم و تصمیم بگیریم که دوست داریم بهبود رابطه ها رو به بخشی از زندگی مون تبدیل بشه یا نه.

star1

اگر در طول انجام این چالش با ما همراه بودین، لطفا تجربیات خودتون رو در بخش کامنت ها، با ما و بقیه آدم های رنگی به اشتراک بذارین 🙂

star2

better-relationship-challenge

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. دختر آب های نقره ای
  ۲۵ دی ۱۳۹۸

  سلام رنگی رنگی جون
  لطفا یه مطلب درباره اینکه چطور بتونیم دوست پیدا کنیم هم بذارید یا مثل این چالش درست کنید ممنون
 2. مرجان
  ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

  دوستم فکر نمیکنم دیگه دلش بخواد باهام در ارتباط باشه حق هم داره البته مقصر من بودم هربار ناراحت شدم چیری نگفتم و بعد رفتم گفتم اینطوری واسه هر دوتامون هم بهتره تا اینکه دیشب دیدم انگار مقصر بودمارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...