3 عادتی که شما را به کارمند بهتری تبدیل میکند - رنگی رنگی

۳ عادتی که شما را به کارمند بهتری تبدیل میکند

۳ عادتی که شما را به کارمند بهتری تبدیل میکند

تلاش برای یک کارمند بهتر شدن همیشه در محیط کار صورت نمیگیرد، گاهی اوقات با تغییر در عادت های زندگی توانایی های مغز افزایش پیدا میکند و یا آرامش ذهنی بیشتری پیدا میکنید و این موضوع به عملکرد بهتر در محیط کار کمک میکند.

1-

یک زبان جدید یاد بگیرید : آموختن یک زبان جدید نه تنها تاثیری زیادی در رزومه شما دارد بلکه باعث میشود دنیای جدیدی از فرصت ها برای شما ایجاد میکند مخصوصا خارج از کشوری که در آن زندگی میکنید و باعث میشود عزت نفس شما نیز بالا برود.

6-1

2-

بدوید : تحرک و دویدن باعث بالا رفتن انرژی شما مشیود، به سلامتی شما کمک میکند، کارکرد حافظه را بهبود میبخشد و شما را برای شروع یک روز جدید آماده میکند.

6-2

3-

برای دور کردن استرس مدیتیشن کنید : تمرکز به شما کمک میکند تا از زاویه دیگری به مشکلات نگاه کنید و یکی از بهترین راه ها برای رسیدن به تمرکز مدیتیشن است. مدیتیشن باعث بالا رفتن کارایی شما در محل کار میشود.

6-3

منبع

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. Zahra :))
  ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۶

  رنگی جان مطلبتون عالیه..فقط میشه لطفا یکم بیشتر از مدیتیشن بگین..مثلا باید چیکار کنیم؟!
  من نمیدونم ببخشید☺
  • رنگی رنگی
   ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۶

   مدیتیشن یعنی ذهن تون رو در لحظه حال متمرکز کنید، این کار رو با تمرکز کردن، نقاشی کشیدن، دفتر رنگ آمیزی رنگ کردن، گوش دادن به موسیقی، ورزش هایی مثل یوگا و تایچی و چی کونگ و خیلی روش های دیگه میتونید انجام بدید.ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...