چالش یک هفته تیپ رنگی همراه با رنگی رنگی - رنگی رنگی

چالش یک هفته تیپ رنگی همراه با رنگی رنگی

چالش یک هفته تیپ رنگی همراه با رنگی رنگی

گاهی وقت ها ترک کردن رفتارهایی که بهشون عادت کردیم و یا اضافه کردن الگوهای رفتاری جدید به سبک زندگیمون، کار سختی به نظر میاد. اما اگر این کار رو قدم به قدم و طبق برنامه انجام بدیم میتونه نتیجه بخش باشه و ما رو در جهت تغییرات مثبت پیش ببره.

heart3

یک آدم رنگی همیشه سعی می کنه با به چالش کشیدن خودش، هرروز بهتر از روز قبل عمل کنه. رنگی رنگی هم که در این کار خوب  دوست داره کنار آدم های رنگی باشه، چالش هایی رو به صورت هفتگی آماده کرده تا بتونین با همراهی اون ها، تبدیل به آدم بهتری بشین.

heart3

این بار چالش یک هفته تیپ رنگی رو انجام میدیم. سعی می کنیم تا طبق برنامه ی تهیه شده، قدم به قدم به هدف این چالش تیپ رنگی نزدیک تر بشیم و در پایان تصمیم بگیریم که انجام این کارها در بهتر شدن سبک زندگی ما تاثیر داشته یا نه. اگر با این چالش رنگی همراه بودین، تجربیات خودتون رو با ما و بقیه ی دوستان در بخش کامنت ها در میون بگذارین. با کمک هم میتونیم دنیا رو به جای رنگی تری تبدیل کنیم.

be-stylish-challenge

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. بازدید کننده رنگی رنگی
  ۱۹ مهر ۱۳۹۸

  یقینا تمیز و مرتب گشتن اولویت برای هر فرد هست.
  منتها انتخاب رنگ و مدل یک سلیقه فردی هست و یک جامعه به اصطلاح ازاد و متمدن به انتخاب فردی افراد احترام می گذارد.
  البته مخالف هنجارشکنی و پوشش خیلی نامتعارف هستم
  روش های ذکر شده در چالش این هفته برای کودکان مناسب و سرگرم کننده هستند.
  برای بزرگسالان انتخاب لباس وقتی که شما لباس های تمیز و ظاهراراسته ای دارید نباید در اولویت اول فکری باشد.
  اراستگی و زیبایی درونی اهمیت بیشتی دارند و اولگوهای جوامع مصرفگرا بدون فکر نباید پیروی بشه.
  • رنگی رنگی
   ۲۰ مهر ۱۳۹۸

   ممنون که نظرتون رو با ما درمیون گذاشتین، ااما بر خلاف تصورتون این چالش که بر مفهومی به اسم “تیپ رنگی” اشاره میکنه هدفش کاملا ضد مصرفگرایی هست. در دنیایی که مدهای زودگذر آدم ها رو به سمت خرید هرچه بیشتر لباس ها تشویق میکنه مفهوم “تیپ رنگی” اومده تا به آدم ها بگه که از لباس هایی که دارن به شیوه های جدید و متنوع استفاده کنن و با چیزهایی که دارن و خلاقیت شون یک استایل مخصوص خودشون رو بسازن که از مدهای زودگذر خیلی فاصله داره. در مورد موضوعی هم که گفتین مناسب کودکان هست، رنگی رنگی برای همه سنین هست، بطور کلی رنگی رنگی میخواد به آدم ها نشون بده که میشه از دلایل کوچیک برای ایجاد شادی در زندگی شون استفاده کنن، توجه به لباس پوشیدن و استایل شخصی هم علاوه بر اینکه به بالا رفتن عزت نفس کمک میکنه خودش میتونه عاملی برای ایجاد شادی کوچکی در روز باشه و اگر شما مخالف این شادی های کوچیک هستین پس کلا با مفهوم رنگی رنگی مخالف هستین 🙂
  • atena cute
   ۲۲ مهر ۱۳۹۸

   همیشه تیپ رنگی و زیبا زدن به معنای بد حجابی و نقض قوانین کشور نیست این مطلب فقط برای بچه ها نیست ! میتونیم شالای رنگیو مانتو های شیک رنگی رو امتحان کنید اگه دستمال سر استفاده می کید معنیش این نیست که شالاون بیفته و عقب باشع تیپای رنگی زدن ربطی به بد حجابی نداره انسان باید برخلاف زیبایی درون زیبایی ظاهرم داشته باشه چه عیبی داره به فکر لباس باشید و خوشحال باشید؟!
 2. یه رنگی رنگی
  ۲۰ مهر ۱۳۹۸

  اخه چطور ممکنه زیبایی درونی داشته باشی وقتی به تیپ رنگی اهمیت نمیدی .
  سالها در کشورهای کمونیستی لباس های یکرنگ و ترو تمیز و اراسته می پوشیدن ورنگ و خلاقیت و تنوع درش جایی نداشت . این اصول تکرار مکررات و شعار زدگی غیر از افسردگی و دلزدگی چیزی به ارمغان نمی یاره.ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...