چالش یک هفته خوش بینی با رنگی رنگی - رنگی رنگی

چالش یک هفته خوش بینی با رنگی رنگی

چالش یک هفته خوش بینی با رنگی رنگی

در وجود همه ما یک سری عادت های نامناسب وجود داره که میشه بعد از مدتی، با اراده و برنامه منظم اون ها رو کنار گذاشت. یا حتی بعضی الگوهای رفتاری مفید و جالب هستن که ما هنوز جایی رو در سبک زندگی مون، برای اون ها باز نکردیم. اما میتونیم با قدم های کوچیک و به آرومی این رفتارهای مثبت رو در خودمون به وجود بیاریم.

star2

شاید یک هفته، برای حذف کامل یک رفتار نامناسب یا ایجاد یک عادت جدید کافی نباشه، اما مدت خوبی هست تا اون موضوع رو بسنجیم و ببینیم که لازم هست این تغییر رو در سبک زندگی به وجود بیاریم یا نه. برای اینکه نتیجه ی خوبی بگیریم، مهم هست که طبق یک برنامه منظم پیش بریم و ما در رنگی رنگی با طراحی چالش هایی به صورت هفتگی، این کار رو برای شما ساده تر کردیم.

heart2

چالشی که این بار به سراغش میریم، یک هفته خوش بینی با رنگی رنگی هست. سعی می کنیم تا بر اساس برنامه طراحی شده، هر روز قدمی در راستای هدف چالش، یعنی خوش بینی برداریم. در پایان، تاثیرات کارهایی که انجام دادیم رو میسنجیم و تصمیم میگیریم که دوست داریم این شیوه رو ادامه بدیم یا خیر.

اگر شماهم با ما در این چالش رنگی همراه بودین، تجربیاتتون رو با ما و بقیه آدم های رنگی در بخش کامنت ها به اشتراک بگذارین.

be-more-optimistic-challenge

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. فرزانه
  ۵ بهمن ۱۳۹۸

  عالی بود:)
 2. sogi =)
  ۷ آذر ۱۳۹۹

  رنگی جون به نظرم هر ماه از این چالش ها برگزار کنید چالش های سی روزه
  چون حداقل زمان برای عادت به چیزی یا ترک عادت ۳۰ روزه =)
 3. سوگند
  ۷ آذر ۱۳۹۹

  ایده امید به معجزه ها هم قشنگه هر روز به چند نفر بگو معجزه وجود داره با تمام قلبت باورش کن و منتظرش باش خودش پیداش میشه 🙂ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...