رنگی یاب - صفحه ی اینستاگرام حیوانات کوچه پشتی و مهربونی با حیوانات - رنگی رنگی

رنگی یاب – صفحه ی اینستاگرام حیوانات کوچه پشتی و مهربونی با حیوانات

رنگی یاب – صفحه ی اینستاگرام حیوانات کوچه پشتی و مهربونی با حیوانات

در گوشه به گوشه ی دنیایی که در اون زندگی می کنیم، اتفاقات رنگی زیادی میوفته. اتفاقات کوچیک و بزرگی که در کنار هم یه دنیای رنگی رو میسازن. یک سری آدم هستن که یاد گرفتن انرژی منفی رو از خودشون دور کنن و به رویا هاشون عمل کنن. به توانایی هاشون باور داشته باشن و قهرمان زندگی خودشون باشن و حتی زندگی رو برای اطرافیانشون شیرین تر و جذاب تر کنن.

heart3

اگر وقت بذاریم با این افراد، افکار رنگی، کسب و کار های هیجان انگیز و فعالیت های انگیزه بخش آشنا بشیم، می تونیم این موج خوشحالی و انرژی مثبت رو گسترش بدیم. به خودمون و بقیه یاد آوری کنیم که اگر رویایی رو تو ذهنمون داریم، میتونیم بهش برسیم و کافیه به خودمون باور داشته باشیم و براش تلاش کنیم.

heart1

ما در بخش رنگی یاب، به دنبال این افراد، این کسب و کار ها و اتفاقات رنگی میریم و اون ها رو با شما به اشتراک می گذاریم. این افکار رنگی ممکنه در کشور خودمون شکل گرفته باشن یا در یه نقطه ی دیگه ی کره ی زمین و خیلی دور از ما باشن. ما اون ها رو به شکل مطلبی در بخش رنگی یاب با شما سهیم میشیم و کی میدونه؟ شاید تلنگری باشه تا یک فکر رنگی و یا کسب و کار خوشحال کننده ی تو ذهن یکی از ماها شکل بگیره.

heart2

هرروز که از خونه بیرون میریم و تو خیابون های شهرمون قدم میزنیم، خیلی از همشهری هامون رو می بینیم و شاید لبخندی بزنیم و سری برای هم تکون بدیم. در این بین همشهری های کوچیکی هستن که ممکنه خیلی از ما ها بهشون بی توجه باشیم. اگر مراقبشون باشیم تا اذیت نشن و بهشون کمک کنیم شهرمون جای زیباتری برای زندگی میشه. کمک کردن به حیوانات کار سخت و پیچیده ای نیست. اگر تو مسیرمون خرده نونی برای پرنده ها بذاریم یا یه کم غذا برای گربه ها و سگ ها بریزیم هم کافیه. تصور کنین اگر هر آدمی این کار های کوچیک رو انجام بده هیچ حیوون گرسنه ای باقی نمی مونه.

heart1

دیدن خوبی و مهربونی به گسترش اون کمک می کنه و بقیه رو هم به این کار ترغیب می کنه. صفحه ی حیوانات کوچه پشتی هم با همین هدف کارش رو در اینستاگرام شروع کرده. این صفحه از آدم ها می خواد تا از مهربونی هاشون با حیوانات عکس یا فیلم بگیرن و بفرستن. اون ها برای اینکه فقط حال خوب کمک به حیوانات رو به اشتراک بگذارن هیچ عکس و فیلمی از حیوان آزاری منتشر نمی کنن.

حیوانات کوچه پشتی رو می تونین با اسم heyvoonaye_koocheh_poshti در اینستاگرام پیدا کنین

heart3

اگر شما هم افراد، کسب و کار یا اتفاق رنگی ای رو میشناسین که با معرفی کردنشون میتونیم قدمی برای ساخت دنیای رنگی تر برداریم حتما در بخش کامنت ها بهمون اطلاع بدین تا با بقیه ی آدم های رنگی به اشتراک بگذاریم.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...