چالش یک هفته مهربونی در دنیای مجازی با رنگی رنگی - رنگی رنگی

چالش یک هفته مهربونی در دنیای مجازی با رنگی رنگی

چالش یک هفته مهربونی در دنیای مجازی با رنگی رنگی

چقدر به قدرت یک هفته باور دارین؟ آدم های رنگی میدونن که با یک برنامه ریزی درست و اراده ی کافی میتونن از این یک هفته استفاده کنن تا کم کم الگوهای رفتاری خوبی رو در خودشون به وجود بیارن یا برای رفع بعضی عادات منفی تلاش کنن. کافیه ارزش قدم های کوچیکی که برای رسیدن به یک هدف مهم برمیداریم رو بدونیم، این قدم ها میتونن ما رو به مقصدی زیبا هدایت کنن.

star3

ما در رنگی رنگی سعی می کنیم برای هفت روز پیش روی شما، یک برنامه ی خوب بچینیم تا با کمک اون هرروز خودتون رو به چالش بکشین. این کارهایی که انجام میدین، میتونن به شما کمک کنن تا برای ایجاد تغییراتی در رفتار و سبک زندگیتون آماده بشین.

این بار با کمک هم چالش یک هفته مهربونی در دنیای مجازی رو انجام میدیم. میتونیم در آخر هفته، تاثیر این کارها رو در روحیه مون و نظم زندگیمون بسنجیم و تصمیم بگیریم که دوست داریم مهربونی در دنیای مجازیرو به بخشی از زندگی مون تبدیل بشه یا نه.

star1

اگر در طول انجام این چالش با ما همراه بودین، لطفا تجربیات خودتون رو در بخش کامنت ها، با ما و بقیه آدم های رنگی به اشتراک بذارین 🙂

star2

be-kind-online

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. نازنین
  ۲۷ دی ۱۳۹۸

  من همیشه پستای رنگی رنگی رو تو تلگرام واسه دوستام میفرستم هم واسه اینکه انرژی مثبت بگیرن هم این که مثبت اندیش بشن(مثه من?)و اینکه با شما آشنا بشن!
  رنگی رنگی عااااشقتم❤!
 2. phonix ash
  ۲۰ بهمن ۱۳۹۸

  سلام
  مطلباتون به من خیلی امید میده؛ ممنون.
  درمورد کسی هم که بهم امید میده میتراس که خیلی دوسش دارم ؛ ممنون تمام نگاه های قشنگشم که بهم امید میده و باعث میشه ک زندگیم رنگی تر بشه…
 3. یه آدم رنگی
  ۲۳ بهمن ۱۳۹۹

  سلام رنگی رنگی جون?

  به نظرم واقعا توی این اوضاع کرونا و صحبت های مجازی نیاز به یکم مهربونی وحال خوب داریم?
  مرسی که انقدر به یاد مایی و انقدر مهربونی.?
  خیلی دوست دارم?
 4. Anita barshan
  ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰

  سلام رنگی رنگی من وااااقعا از کار هاتون راضی هستم و عاااااشقتونم و این نظری که براتئن می فرستم هم یکی از کار های همین چالشتون هست و هم برای انگیزه ادامه دادن به شما هستش .
  من قبلا که سایت شما رو نمیشناختم ساعت ۴ صبح میخوابیدم و ۳ بعدازظهر بیدار می شدم ولی از وقتی که با سایت شما اشنا شدم و دیدم که شما هر روز یک متن صبح میزارید و یک چالش می زاریو و یه خبر خوب و …. خیلی دوست داشتم که صبح ها زود بیدار بشم و چیز هایی که شما می زارید رو ببینم و توی چالش هاتون شرکت کنم بخاطر همین من سه هفته هست که شب ها ساعت ۱۱ میخوابم و صبح ها ساعت ۸ یا ۷ و نی مبیدار میشم و میرم پیست پیاده روی و هر روز میدوم البته اینو بگم که من ۶ ماهه که با شما اشنا شدم ولی چون کار های زیادی داشتم نمیتونستم شما رو زیاد دنبال کنم اما سه هفته است که سغی کردم کارهامو کم کنم و هر روز روزمو با شما شروع کنم .
  وااااااااااااااااااااقعا ممنونم ازتون و اینو بگم که قراره پک سورپرایزتونم بخرم .
  حتما حتما به کارهای قشنگتون ادامه بدید .
  • رنگی رنگی
   ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰

   از شنیدنش خیلی خوشحال شدیم دوست رنگی
   مرسیی!ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...