رنگی یاب – باشگاه کتابخوانی بریسا - رنگی رنگی

رنگی یاب – باشگاه کتابخوانی بریسا

رنگی یاب – باشگاه کتابخوانی بریسا

اکثر کسب و کارهای خلاقانه، تغییرات سازنده، اتفاقات ارزشمند و خوشحال کننده و ماجراهای رنگی، از یک ایده شروع شدن. هدفی که در یک ذهن رویاپرداز شکل گرفته، رشد کرده و در نهایت گره از مشکلی باز کرده و یک بهونه دیگه برای شادی به دنیا اضافه کرده.

خبر خوب این هست که از این دست افراد، افکار، کسب و کارها و ایده ها در دنیا کم نیستن و ما در بخش رنگی یاب سعی می کنیم هربار، یکی از اون ها رو در گوشه ای از دنیا پیدا کنیم و با تو به اشتراک بگذاریم. این موضوع باعث میشه تا علاوه برشناخت و حمایت از اون ها، ازشون ایده و انگیزه بگیری و باور داشته باشی که رویاهات ارزش واقعی شدن رو دارن.

” من خیلی دوست دارم کتاب بخونم ! اما اغلب فرصت ندارم یا نمی دونم چه کتابی خوبه ! “

اگر این جملات به نظرت آشنا میاد امروز در رنگی یاب یک پیشنهاد خیلی خوب داریم. بوک کلاب یا باشگاه کتابخوانی چیزیه که میتونه بهت کمک بکنه تا راحت تر و با برنامه کتاب های خوب رو بخونی. نسیم که دکتری محیط زیست داره مدت زیادیه که در صفحه ی اینستاگرامش کتابهای خوبی در زمینه توسعه فردی معرفی میکنه و حالا دو سال از راه اندازی باشگاه کتابخوانی بریسا گذشته. شما خیلی راحت میتونین در صفحه کتابخوانی بریسا در تلگرام عضو بشین. کتابهای معرفی شده با نظرسنجی اعضای گروه معرفی میشن و بعد طی یک جدول زمان بندی اونها رو میتونیم بخونیم. یک کار جالب هم این هست که بعد از خواندن کتاب، همه نظر خودشون رو مطرح میکنن که خیلی به درک بیشتر ما کمک میکنه .

نسیم اغلب کدهای تخفیف از کتابهای پیشنهادی رو هم روی صفحه قرارمیده تا با قیمت کمتری اونها رو تهیه کنی. خلاصه که همه چیز مهیاست تا کتابخون بشیم !

توضیحات بیشتر رو تو سایت بریسا پیدا می کنی

اگر با شگاه کتابخوانی دیگه ای هم میشناسی در کامنت بهمون معرفی کن تا در موردش بنویسیم .

باشگاه کتابخوانی کتابهای فارسی

 باشگاه کتابخوانی کتابهای انگلیسی

صفحه نسیم:  nasim_brisaa

اگر با شگاه کتابخوانی دیگه ای هم میشناسی در کامنت بهمون معرفی کن تا در موردش بنویسیم.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. zahra
  ۵ اردیبهشت ۱۴۰۰

  خیلی خوبه
 2. zahra
  ۵ اردیبهشت ۱۴۰۰


 3. کیمیا
  ۵ اردیبهشت ۱۴۰۰

  من نسیم دوست داشتنی رو از سال ها پیش میشناسم
  به نظرم جدای از باشگاه کتاب خوانی اش یک عالمه محتوای جالب و مفید داره پیجش 🙂
 4. زهره
  ۶ اردیبهشت ۱۴۰۰

  رنگی رنگی عزیز لطفا بابت چیزای مهمی که توی نوجوانی برای مراقبت از از بدنمون،روحمون و فکرمون باید بدونیم مطلب بزارین 🙂
  مرسی از سایت قشنگتون
 5. azimeh
  ۸ اردیبهشت ۱۴۰۰

  سلام. روزتون بخیر باشه
  من به کانالشون سر زدم.
  بیشترین مطالبی که توی کانال مشاهده میشه چت های گروه هستش و عملا برای پیدا کردن پیشنهادات کتاب یا بحث در مورد کتاب و … باید سحفه رو همینجور جستجو کرد که به نظرم زمان بر هستش. اگر این کانال هدفش ترویج کتاب خوانی و آشنا کردن دیگران با کتابها هستش بنظر من باید منسجم تر باشه و از پرداخت به مسائل غیرضروری خودداری کنه. که اون هدفی که داره به چشم بیاد.ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...