چهار عضو گل گلی خانواده ی رنگی ها رو بیشتر بشناسیم - رنگی رنگی

چهار عضو گل گلی خانواده ی رنگی ها رو بیشتر بشناسیم

چهار عضو گل گلی خانواده ی رنگی ها رو بیشتر بشناسیم

۴ تا دفتر گل گلی رنگی با نام های لیست کارهای روزانه، پلنرهفتگی، پلنر روزانه و پلنرماهانه به فروشگاه اومده و امروز می خوایم درباره شون ببیشتر بدونیم. این ۴ دفتر اگر چه ممکنه در نگاه اول خیلی ساده به نظر برسن و شبیه هم باشن اما استفاده از اونها میتونه کلی سبک زندگیمون رو تغییر بده . پس در ادامه این مطلب همراه با ما باشید تا بتونیم در سبد خریدمون بهترین انتخاب رو داشته باشیم .

1

دفتر پلنر روزانه 

اگر در طول روز سرتون خیلی شلوغ هست و باید حتما کارهاتون رو در لحظه یادداشت و برنامه ریزی کنید، این پلنر خیلی بدردتون میخوره. مثلا افرادی که شاغل هستن و همزمان درس هم میخونن در طول روز کلی کار براشون پیش میاد که از قبل هم نمی تونن براش برنامه ریزی بکنن و باید در لحظه یادداشت بشه و تیک بخوره. این دفتر جلد نعنایی رنگ داره و طراحی داخلی شامل بخش هایی مثل اولیت ها، ملاقات ها، خرج و مخارج، اتفاق های مهم روز و یادداشت هست . تفاوت این دفتر با پلنرهای قبلی حجم کمترش هست. چون شامل ۸۰ صفحه میشه و به مدت ۴۰ روز میتونید ازشون استفاده کنید و حمل و نقل اش هم راحت تره.

AQOH1691

2

دفتر پلنر هفتگی 

اگر دوست دارید کل کارهای یک هفته تون رو در یک نگاه ببنید طراحی دفتر بهتون این کمک رو میکنه. به هر روز فضایی اختصاص داده شده که بتونید کارهای مهم روزتون رو در داخل کادر مخصوص یادداشت کنید. به علاوه این امکان رو دارید که برای هفته های بعد هم برنامه ریزی کنید. بنابراین اگر در هر روز تنها نیاز به یادداشت موارد کلی دارید و اونقدر در جزئیات دقیق نمیشید استفاده از این دفتر میتونه بهتون کمک بکنه. مشاهده عکس ها بیشتر بهتون کمک میکنه. از این پلنر می تونید به مدت ۴۰ هفته استفاده کنید.

 TNKZ3644

3

دفتر پلنر ماهانه 

این دفتر برای برنامه ریزی های کلی و خلاصه مناسب هست. فرض کنید شما برنامه ریزی کردید که تعداد روزهای مشخصی در ماه رو به انجام کاری اختصاص بدید. برای مثال ۸ روز در ماه کتاب به زبان اصلی بخونید. خب در یک نقشه ی کلی که برگه های پلنر ماهانه هست روزها رو مشخص می کنید و با انجام برنامه ی هر روز جلوش تیک می زنید. یا برای مثال برای دو هفته ی بعد بلیت تئاتر خریدید و ممکنه فراموش کنید، در پلنر اون روز رو یادداشت می کنید و با یک نگاه کلی به صفحات دفتر دیگه چیزی از یادتون نمیره. این دفتر مخصوص افرادی هست که دوست دارن برنامه ریزی داشته باشن اما عادت به یادداشت کردن جز به جز کارهاشون ندارن . از این پلنر می تونید به مدت ۴۰ ماه استفاده کنید.

TYIR5563

4

دفتر لیست کارهای روزانه 

اگر تعداد کارهای روزانه تون زیاد هست و نیاز دارید حتما یادداشت کنید تا فراموش نکنید این دفتر راه حل مشکل شماست. اما توجه کنید تنها می تونید عنوان کارهاتون رو لیست کنید و جزئیات رو باید در ذهنتون داشته باشید. این دفتر می تونه به خصوص برای مامان ها کاربرد داشته باشه چون حجم زیادی از کارها رو باید در طول یک روز مدیریت بکنن. به علاوه اگر دانش آموز یا دانشجو هستید هم برای یادداشت تکالیف و کارهای مدرسه کاربرد داره. از این پلنر می تونید به مدت ۸۰ روز استفاده کنید.

JWVC0792

star1

چرا رنگی رنگی خرید پلنرهای گل گلی رو به ما پیشنهاد میکنه ؟

heart3دفترها موضوعات متفاوت دارن و می تونید با توجه به نیازتون هر کدوم رو انتخاب کنید.

heart2حجم کمی دارن و میشه به راحتی توی کیفمون حمل کنیم.

heart1یادداشت کردن علاوه بر اینکه کارها رو به ما یادآوری میکنه، برای ادامه کارها و عمل کردن به برنامه ها بهمون اشتیاق میده.

heart3این سری دفترها میتونه هدیه مناسبی برای مامان ها و یا دیگر اعضای خانواده مون باشه.

اگر از پلنرهای گل گلی استفاده کردی تجربه ات رو در کامنت برامون بنویس.

photo_2017-11-14_10-36-11 photo_2017-11-14_10-36-08 photo_2017-11-14_10-35-32 photo_2017-11-12_14-03-39

photo_2017-11-07_16-44-55 photo_2017-11-11_15-44-33

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

  1. دختر آب های نقره ای
    ۱۹ تیر ۱۳۹۸

    سلام اگه تعداد ورق های این دفتر رو بیشتر کنید و این دفتر را سیمی کنید خیلی جذاب میشوند ممنونارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...