چالش رنگی 1 بهمن – روز خواندن یک داستان از شاهنامه - رنگی رنگی

چالش رنگی ۱ بهمن – روز خواندن یک داستان از شاهنامه

چالش رنگی ۱ بهمن – روز خواندن یک داستان از شاهنامه

بعضی روزها باید مدل خاصی باشیم باید کارهایی رو بکنیم که هیچ وقت نکردیم یا حداقل کم انجام دادیم. پیشنهاد امروز رنگی رنگی اینه که امروز در برنامه ی روزانه تون حتما خوندن یک داستان از شاهنامه رو قرار بدین. اگر در خونه کتاب شاهنامه ندارین میتونین در اینترنت جست و جو کنین یا اینکه اگر به شعرها علاقه مند نیستین، دنبال داستان هایی که به زبان ساده از شاهنامه هست، بگردین. یا حتی میتونین کتاب صوتی شاهنامه رو پیدا کنین و هر زمان که از خونه بیرون میزنید به جای آهنگ هایی که همیشه گوش میدین کمی زمان برای گوش دادن به شاهنامه بذارین. 

star3

شما با خوندن یا گوش دادن به شاهنامه کلی کلمه جدید به گوشتون میخوره و دایره لغات تون هم بزرگتر میشه. موضوع خیلی مهم اینه که اصلا از داستان های شاهنامه خسته نمیشین چون اینقدر هیجانی و جذاب هستن و فکرتون رو درگیر ادامه ی ماجرا میکنن که نمیتونین اون ها رو نیمه کاره رها کنید.

star3

در ضمن بعد خوندن شاهنامه میتونید به یه کارشناس پیشنهاد اسم بچه تبدیل بشین :دی اگر کسی خواست صاحب بچه بشه و از شما نظرتون رو در مورد اسم پرسید میتونین از اسامی داخل شاهنامه پیشنهاد بدین هم ایرانی هستن هم قشنگ.

1

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...