رنگی یاب – با سلام ؛ کمکی به تولید کننده ها - رنگی رنگی

رنگی یاب – با سلام ؛ کمکی به تولید کننده ها

رنگی یاب – با سلام ؛ کمکی به تولید کننده ها

آدم های رنگی که در گوشه و کنار این دنیای بزرگ زندگی می کنن، خالق کلی اتفاق جالبن که باعث میشن دنیامون بستری از رنگ، خلاقیت و مهربانی باشه. اتفاقاتی که سعی دارن لبخند و شادی به زندگی اضافه کنن. کافیه عینک رنگی یاب مون رو به چشم بزنیم و با دید متفاوتی به اطراف نگاه کنیم.

ما در بخش رنگی یاب سعی می کنیم با این افراد، افکار، کسب و کارها و ایده ها آشنا بشیم و ازشون حس خوب و انگیزه بگیریم. این موضوع میتونه بهتون کمک کنه تا کمی بیشتر به توانایی های خودتون توجه کنین و در نهایت به این نتیجه برسین که اگر رویایی دارین، قدرت رسیدن به اون رو هم در وجودتون دارین. اگر این موضوع رو از صمیم قلب باور کنین، شاید چند وقت دیگه در رنگی یاب در مورد شما و موفقیت بزرگتون بنویسیم 🙂

ما در طول روز با کسب و کارهای مختلفی برخورد داریم که هر کدوم به شکلی نیاز ما رو برطرف میکنن. اما داستان برخی کسب و کارها متفاوته! انقدر که گاهی قصه ی راه اندازی اون ها و مسیری که در پیش گرفتن ما رو تحت تاثیر قرار میده که سعی می کنیم سبک خریدمون رو برای پیشرفت اون ها تو کارشون کمی عوض کنیم!

با سلام یکی از اون کسب و کارهاست! اگر در چند جمله بخوایم براتون توضیح بدیم، یک بستر آنلاین برای کسب و کارهای کوچک هست که عمده اون ها رو تولیدکنندگان محلی و خونگی تشکیل میدن. از شهرها و روستاهای مختلف که ما گاهی فقط اسم اون ها و محصولات خاصشون رو شنیدیم. تولیدکنندگان در صفحه ای که در باسلام میسازن محصولاتشون رو برای فروش قرار میدن، درست مثل یک بازار مجازی. با سلام همین طور یک پادکست اختصاصی به نام سلام درست کرده که در اون قصه ی برخی از محصولات رو گفته. داستان سفر زعفران، چای، روغن کرمانشاهی، فرش بیجار و سوزن دوزی ها، از زبان تولید کننده ها تا وقتی که بدست ما میرسه. برای ساخت این پادکست ها به شهر محل تولید محصول رفته و شما می تونین داستان یک محصول رو با صدای تولید کنندگان واقعی اون ها بشنوین.

رنگی رنگی پیشنهاد میکنه اگر امکانش رو دارین از کسب و کارهای خلاقانه و مفید حمایت کنین تا انگیزه شون بیشتر بشه! یک خرید کوچک شما میتونه دلگرمی برای چندین نفر باشه که با کلی امید کاری رو راه اندازی کردن.

با سلام رو میتونین از این آدرس ها پیدا کنین:

سایت : basalam.com

اینستاگرام : basalam_bazaar

پادکست : salam podcast

اگر شما هم افراد، کسب و کار یا اتفاق رنگی ای رو میشناسین که با معرفی کردنشون میتونیم قدمی برای ساخت دنیایی زیباتر برداریم حتما در بخش کامنت ها بهمون اطلاع بدین تا با بقیه به اشتراک بگذاریم.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...