چالش رنگی 8 آذر – روز احترام به عقاید هم - رنگی رنگی

چالش رنگی ۸ آذر – روز احترام به عقاید هم

چالش رنگی ۸ آذر – روز احترام به عقاید هم

حتما برای شما هم پیش اومده که بخاطر یه ماجرایی یا موضوعی نظرات متفاوت با نظر خودتون رو شنیدین و گاهی سرتون داغ شده از نظرات دیگران. کاری به اینکه کی درست میگه و کی غلط میگه نداریم فعلا اینجا موضوع اینه که به عقاید همدیگه احترام بذاریم.

star1

خیلی طبیعیه که ما در مورد خیلی از موضوعات نظرمون با دیگران یکی نباشه. آدم های مختلف در مورد اتفاق های مختلف نظرات و عقاید متفاوتی دارن که ممکنه نظرشون کاملا با ما متفاوت باشه. اما موضوع مهم اینه که ما یاد بگیریم به عقاید همدیگه احترام بذاریم و در صلح و صفا کنار هم زندگی کنیم.

star1

رنگی رنگی بهتون پیشنهاد میده سعی نکنین دیگران رو با خودتون هم نظر کنین و سعی نکنین قانعشون کنین. قشنگی زندگی اینه که با وجود این اختلاف ها باز هم کلی دوست و رفیق خوب کنارمون داریم.

star1

احترام به عقاید همدیگه یه مهارت اکتسابی هست که ما باید با تمرین یاد بگیریم و در زندگی واقعی اون رو اجرا کنیم. درسته که یه چالش سخته اما خب قطعا شدنی هست و ما مطمئنیم شما از پسش بر میاین.

star1

برای شروع امروز یکی از دوستانتون که در مورد یک موضوع خاص نظر و اعتقاد متفاوتی از شما داره رو به نوشیدن یک فنجون قهوه توی یه کافی شاپ دعوت کنین و به حرف هاش و عقایدش گوش بدین و نظر خودتون رو هم بهش بگین اما در پایان سعی نکنین همدیگه رو قانع کنین فقط لبخند بزنین و بگین خوشحالم که با اینکه نظراتمون با هم متفاوته اما همچنان دوست و رفیق هستیم.

8

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

  1. نسیم
    ۸ آذر ۱۳۹۷

    چقدر خوبارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...