چالش رنگی 29 آذر – روز شکلات داغ - رنگی رنگی

چالش رنگی ۲۹ آذر – روز شکلات داغ

چالش رنگی ۲۹ آذر – روز شکلات داغ

یکی از خوشمزه های گرم برای این روزهای زمستونی، نوشیدن یه فنجون شکلات داغ یا هات چاکلت دست ساز هست. رنگی رنگی بهتون پیشنهاد میده که امروز یکی از اعضا خانواده یا دوستانتون رو به نوشیدن یه فنجون معجزه آسا و حال خوب کن هات چاکلت دعوت کنین. میتونین امروز کمی در اینترنت در مورد انواع و اقسام هات چاکلت و فوت و فن هاش بخونین و بعد بهترینش رو انتخاب کنین و خودتون اجرا کنین.

heart2

مهم نیست تا حالا خودتون شکلات داغ درست نکردین قطعا از پس درست کردنش بر میاین. خلاصه امروز به بهانه ی نوشیدن یه فنجون شکلات داغ با دوستانتون یا اعضای خانوادتون میتونین کمی وقت بگذرونین و از هر دری حرف بزنید. خدا رو چه دیدی شاید اینقدر هات چاکلت تون خوشمزه و خوش بو و خوش طعم شد که بین اعضای خانواده و دوستان معروف شدین 🙂 امروز میتونین یه مجموعه آهنگ زمستونی هم جمع کنین و موقع درست کردن و نوشیدن شکلات داغ به اون گوش بدین و پر از حس خوب و انرژی مثبت بشین.

heart2

اگر به هر دلیلی امکان درست کردن شکلات داغ رو در خونه ندارین میتونین، اول کلی پیاده روی کنین و به مغازه ها و رفت و آمد آدم ها نگاه کنین یا اینکه در راه برگشت از سر کار یا دانشگاه یا مدرسه خودتون رو به یه کافی شاپ دعوت کنین و یه فنجون هات چاکلت برای خودتون سفارش بدین و اینجوری یه روز سرد معمولی رو به یه روز گرم و شیرین تبدیل کنین.

29

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...