چالش رنگی 21 آذر – روز سوپ - رنگی رنگی

چالش رنگی ۲۱ آذر – روز سوپ

چالش رنگی ۲۱ آذر – روز سوپ

آیا شما از اون دسته از افرادی هستین که فکر میکنین خوردن سوپ فقط در زمان سرماخوردگی باید باشه؟! یا آیا از اون دسته از افراد هستین که سوپ رو به چشم یه غذا بهش نگاه نمیکنین؟ باید بهتون بگیم که توی دنیا انواع و اقسام سوپ های هیجان انگیز وجود داره. سوپ هایی که نگاه کردن به عکس اون ها کلی اشتهای آدم رو باز میکنن. رنگی رنگی پیشنهاد میده که امروز در اینترنت کمی در مورد سوپ های معروف دنیا جستجو کنین و هر کدوم که مواد اولیه اش با ذائقه تون بیشتر همخونی داره رو انتخاب کنین و برای شام امشبتون یه سوپ هیجان انگیز و خوشمزه درست کنین.

star2

یه مدل سوپ هیجان انگیز هم وجود داره و اون هم اینکه میرین سراغ یخچال، و هر چیزی به دستتون رسید مثل سیب زمینی پیاز قارچ هویج ذرت و نخود فرنگی و مرغ یا گوشت رو همراه با سبزیجات معطر داخل قابلمه میریزین، بعد روی اون ها آب میریزین و شعله رو کم میکنین و میرین سراغ کارهای خودتون. فقط گاهی اون رو هم میزنین و بعد که عطر و بوی سوپتون توی خونه پیچید یه کاسه برای خودتون میکشین و بعد کنار بخاری یا شومینه یا شوفاژ میشینین و سوپ خوشمزه تون رو میخورین و گرما و حال خوب رو زیر پوستتون احساس میکنین.

star2

الان با سرد شدن هوا خوردن سوپ خیلی میچسبه پس این غذای فوری و خوشمزه رو دست کم نگیرین و به بعضی از مدل های اون رو به عنوان یه وعده ی غذای اصلی نگاه کنید.

21

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...