چالش رنگی 12 آذر – روز کم توان ها - رنگی رنگی

چالش رنگی ۱۲ آذر – روز کم توان ها

چالش رنگی ۱۲ آذر – روز کم توان ها

مهربونی با ترحم کردن خیلی فرق داره، و یکی از تفاوت های اساسی هم در احساسی هست که به فرد مقابل دست میده. رنگی رنگی بهتون پیشنهاد میده که امروز وقت بذارین و عشق و مهربونی رو ببرین سمت آدم های رنگی و کم توان جسمی، مهربونی کردن میتونه پیدا کردن یک راه حل باشه، مثلا تا حالا فکر کردین که چطور میتونین زندگی آدم های کم توان رو راحت تر کنین؟ چه نیازهایی دارن که با یه راه حل از ذهن خلاق میتونه به راحتی رفع بشه؟

heart1

پیشنهاد دیگه رنگی رنگی این هست که سعی کنین اون ها رو بشناسین و ازشون یاد بگیرین. باید بهتون بگیم که در دنیا تعداد زیادی آدم کم توان جسمی اما به شدت موفق با اعتماد بنفس بالا و شجاع وجود داره که هر روز از زندگی اون ها میتونه یه درس و یه تلنگر بزرگ برای ما باشه فقط کافیه چشمامون رو باز کنیم و با دقت بیشتری به اطرافمون نگاه کنیم. زندگی نامه این آدم ها رو در سراسر دنیا با کمی جستجو در اینترنت میتونین پیدا کنین.

heart1

دیدن این آدم ها میتونه یه یادآور خوب برای ما باشه که هیچ چیزی نمیتونه در زندگی مانع اهداف و آرزوها بشه، یادمون باشه مانع اصلی در ذهن و مغز آدم ها وجود داره و تا وقتی که ما با فکرمون مانع رسیدن به یه هدف نشیم هیچ چیزی جلو محقق شدنش رو نمیگیره.

12

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...