رنگی یاب – هنر موزاییکی اشک - رنگی رنگی

رنگی یاب – هنر موزاییکی اشک

رنگی یاب – هنر موزاییکی اشک

اکثر کسب و کارهای خلاقانه، تغییرات سازنده، اتفاقات ارزشمند و خوشحال کننده و ماجراهای رنگی، از یک ایده شروع شدن. هدفی که در یک ذهن رویاپرداز شکل گرفته، رشد کرده و در نهایت گره از مشکلی باز کرده و یک بهونه دیگه برای شادی به دنیا اضافه کرده.

خبر خوب این هست که از این دست افراد، افکار، کسب و کارها و ایده ها در دنیا کم نیستن و ما در بخش رنگی یاب سعی می کنیم هربار، یکی از اون ها رو در گوشه ای از دنیا پیدا کنیم و با تو به اشتراک بگذاریم. این موضوع باعث میشه تا علاوه برشناخت و حمایت از اون ها، ازشون ایده و انگیزه بگیری و باور داشته باشی که رویاهات ارزش واقعی شدن رو دارن.

هنر، لطافت دنیای ماست. بهت اجازه میده تا بی حد و مرز رویاپردازی کنی و خیال رو به تجسم در بیاری. هنر تو میتونه از یک سرگرمی کوچیک در اوقات فراغت شروع بشه و کم کم انقدر رشد کنه تا تبدیل به کسب و کاری بشه که امروز مهمون رنگی یاب ماست.

افسانه اشکی، خانم هنرمندی هست که با کنار هم گذاشتن موزاییک های ساده و رنگی، طرح های زیبایی خلق میکنه. نقش هایی که میتونن با خودشون یک عالمه داستان و خاطره داشته باشن. این هنرمند در دانشگاه تهران نقاشی خونده، هنر موزاییک رو در اونجا به صورت مبتدی آغاز کرده بعد در یک آموزشگاه اون رو به طور کامل تر یاد گرفته.

مسیر پر فراز و نشیبی که طی کرده رو در پست ها و استوری های صفحه اینستاگرامش با مخاطبین به اشتراک گذاشته. حالا اما استودیو خودش رو داره، ورکشاپ های مختلف برگزار میکنه و آثار خودش و کارآموزهاش رو در این استودیو به فروش میرسونه. این آثار از تابلوهای تزئینی گرفته تا آیینه، زیرلیوانی، جعبه های موزاییکی و … تنوع دارن. افسانه اطلاعات زیادی رو در باره این هنر، لوازمش، دوره های آموزشی و غیره در صفحه اینستاگرامش منتشر میکنه.

اگر تو هم افراد، کسب و کار یا اتفاق رنگی ای رو میشناسی که با معرفی کردنشون میتونیم قدمی برای ساخت دنیایی زیباتر برداریم حتما در بخش کامنت ها بهمون اطلاع بده تا با بقیه به اشتراک بگذاریم.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. Sunny
  ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰

  tinygift_ideas
  یه پیج خوب اینستا که مثل شما آدمای رنگی رو معرفی میکنه و اونجا میتونین کلی هنرمندای درجه یک پیدا کنین 🙂
 2. Sarina
  ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۰

  سلام رنگی رنگی من واقعا سایت شما رو خیلی دوست دارم و روزم رو بدون چک کردم سایت شما نمیتونم تموم کنم😄
  و درمورد این پستی که گذاشتید این هنر کاشی شکسته هست و من خودم شخصا عاشق این هنر هستم.❤ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...