رنگی یاب - باستان پوش - رنگی رنگی

رنگی یاب – باستان پوش

رنگی یاب – باستان پوش

خلاقیت وقتی در کنار اراده قرار بگیره، می‌تونه بسیاری از رویاها رو به هدف و بعد به دست آورد تبدیل کنه. ما می‌تونیم این ترکیب زیبا رو در اطرافمون ببینیم. آدم ها و ایده هایی که تونستن با آثارشون، تغییرات مثبتی رو ایجاد کنن که حس خوب و فایده‌اش، به آدم های زیادی در دنیا میرسه. ما در رنگی یاب به سراغ چنین مواردی می‌ریم و سعی می‌کنیم شما رو بیشتر باهاشون آشنا کنیم.

کلمه تاریخ همیشه نگاه ما رو به عقب میبره. آثار باستانی که هرکدوم راوی داستان های آموزنده ای هستن که از ما سال ها دورن. در عین حال وقتی واژه فشن و مد به گوشمون می‌خوره، مفهومی رو به یاد میاره که با مدرنیته پیوند خورده و یا حتی می‌تونه چشم اندازی از آینده بهمون بده. مهمون امروز رنگی یاب، باستان پوش، این دو واژه رو به هم پیوند زده و لباس هایی رو تولید کرده که اون ها رو کتاب های پارچه ای می‌دونه.

صدرالدین شریعتمداری خالق برند آرکیوفشن هست. بر اساس تعریف خود طراح، ایده ایجاد این برند این بوده که کمد لباس هامون رو به کتابخانه ای از جنس لباس ها تبدیل کنیم و تاریخ رو توسط لباس ها از گوشه موزه ها خارج کنیم و به میون جامعه بیاریم. این برند بیشتر از یک محصول رو ارائه میده. یک حرکت اجتماعی هست که سعی داره تاریخ رو زیباتر و دوست داشتنی تر در جامعه بیان کنه.

heart3

می‌تونی از طریق پست های صفحه اینستاگرام archeofashion با طراحی های مختلفشون آشنا بشی، با خوندن توضیحات و دیدن هایلایت های این صفحه، اطلاعات بیشتری به دست بیاری و اگر ازشون لذت بردی، با معرفی به بقیه، از این کسب و کار حمایت کنی. باستان پوش یک سایت رسمی داره که بهت امکان خرید آنلاین رو میده. با کلیک روی هر محصول، میتونی اطلاعات زیادی در مورد اون اثر باستانی که روی لباس کار شده بدست بیاری. همچنین آدرس فروشگاه های حضوری شون هم در این سایت نوشته شده.

 

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...